Premiera filmu "Elvis" w Cannes. Wśród zaproszonych gwiazd Anna i Robert Lewandowscy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

W Cannes trwa Festiwal Filmowy, na którym pojawiło się wielu światowej sławy aktorów, reżyserów i wokalistów. Na europejskim święcie kina nie zabrakło również polskiego akcentu. Podczas oficjalnej premiery filmu "Elvis" na czerwonym dywanie zaprezentowali się Anna i Robert Lewandowscy. Na tę okazję wybrali eleganckie kreacje od Dolce & Gabbana.

Anna i Robert Lewandowscy na Festiwalu Filmowym w Cannes

Podczas 75. Festiwalu Filmowego w Cannes odbyła się oficjalna premiera filmu "Elvis" o życiu tytułowego bohatera - Elvisa Presleya. W niezwykłym wydarzeniu wzięło udział wiele znanych osób: począwszy od Sharon Stone i Kylie Minogue, po Shakirę czy Adrianę Limę. Na premierę przybyli również: Kaia Gerber, Natalia Barulich czy członkowie włoskiego zespołu Maneskin.

Polskimi reprezentantami na czerwonym dywanie byli Anna i Robert Lewandowscy. Trenerka wybrała na tę okazję fioletową suknię z cekinów z domu mody Dolce & Gabbana, natomiast piłkarz pokazał się w równie eleganckiej, biało-czarnej stylizacji. - Jeżeli ktoś się teraz zastanawia, dlaczego on [Robert Lewandowski - przyp. red.] jest w białym smokingu, to może właśnie to jest nawiązanie do króla rock'n'rolla, bo Elvis Presley często pojawiał się w białych garniturach - wyjaśnił Mateusz Hładki.

- Państwo Lewandowscy pokazali też kulisy pobytu w Cannes. Ania podkreśliła, że to była kolejna okazja dla niej, żeby spotkać się właśnie z Georginą Rodriguez [żoną Cristiano Ronaldo - przyp. red.] - dodał dziennikarz.

"Elvis". Światowa premiera filmu w Cannes

25 maja odbyła się światowa premiera filmu "Elvis" o życiu prywatnym króla rock'n'rolla i jego współpracy z Tomem Parkerem. Produkcja będzie dostępna dla polskich widzów od 24 czerwca, jednak już teraz możemy zapoznać się z pierwszymi recenzjami obrazu. Rodzina Presleya, w tym obecna w Cannes żona legendarnego wokalisty, Priscilla Presley (jej wątek miłosny również pojawił się w filmie), bardzo pozytywnie oceniła dzieło Baza Luhrmanna.

- W roli przyjaciela i menadżera Elvisa Presleya, czyli Toma Parkera - Tom Hanks. A w roli głównej Elvisa - Austin Butler. Ten film nie jest w żadnym konkursie, nie walczy o żadną nagrodę. Ale taki urok festiwali, że przecież odbywają się tam nie tylko konkursy, ale też światowe premiery - powiedział Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Gisela Schober / Contributor/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości