elvis presley

  elvis presley

  Czym aktor zachwycił reżysera?

  Do kin wszedł "Elvis", długo wyczekiwany film Baza Luhrmanna. Austin Butler, wcielający się w słynnego gwiazdora, w rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedział o swojej przełomowej roli.

  "Elvis" zagościł na ekranach naszych kin. Na premierze pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z nich była Paulina Gałązka, która opowiedziała o pierwszych wrażeniach po obejrzeniu tej widowiskowej produkcji. Czym zachwyciła się aktorka?

  Co w filmie Baza Luhrmanna sprawiło, że uroniła kilka łez?

  Z czego zasłynął muzyk?

  Świat zachwyca się Austinem Butlerem, który w filmie "Elvis" wcielił się w główną postać. Na ekranie widać doskonale, że aktor jest stworzony do tej roli. O jego kreacji i przyszłości w świecie filmu opowiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jesteś fanem Elvisa Presleya? Sprawdź, czy te pytania sprawią ci trudność. Dowiedz się, czy wiesz wszystko o niekwestionowanym królu rock'n'rolla. Jaki rodzaj muzyki był dla niego inspiracją i z czego słynął na scenie? Rozwiąż quiz teraz.

  Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na polskiej premierze filmu "Elvis". Choć prowadząca Dzień Dobry TVN nie jest fanką twórczości artysty, miała swój powód, by wybrać się na seans. Był nim oczywiście Austin Butler. Co powiedziała o aktorze?

  Do kin wchodzi długo oczekiwany musical wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna "Elvis". Mistrz spektakularnych filmów muzycznych pracował nad nim przez kilka lat. Wspierała go żona, Catherine Martin - kostiumografka, producentka, scenografka, która za filmy tworzone z mężem zgarnęła już 4 Oscary.

  Elvis Presley jest ikona muzyki, którego nazwisko zna prawie każdy. Doczekał się on swojego święta, czyli Dnia Elvisa Presleya, który przypada 8 stycznia. Jest to też dzień jego urodzin i to wtedy fani hucznie obchodzą jego święto. Co warto wiedzieć o tym dniu?

  Paulina Krupińska-Karpiel pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Elvis". Prowadząca Dzień Dobry TVN nie kryje, że jest ogromną fanką nie tylko twórczości artysty, ale także jego stylu. Jak zdradza, jej szafa jest równie kolorowa co sceniczne kreacje Presleya.

  Na ten film z niecierpliwością oczekiwali fani muzyki i Elvisa Presleya. Nareszcie nadszedł wielki dzień. 24 czerwca do kin trafiła produkcja "Elvis". Czego możemy się spodziewać? To barwna ilustracja kariery "Króla Rock and Rolla" oraz nieco ciemniejsze kulisy jego życia prywatnego.

  W ostatnim czasie media coraz częściej interesują się sylwetką Elvisa Presleya. Wszystko za sprawą filmu, który już 24 czerwca pojawi się w naszych kinach. Choć artysta swoją twórczością podbił serca wielu słuchaczy, jego życie prywatne wcale nie było tak kolorowe.

  W środę, 22 czerwca odbyła się polska premiera filmu "Elvis" opowiadająca historię króla rock'n'rolla, Elvisa Presleya. Na czerwonym dywanie nie zabrakło rodzimych gwiazd. Na ścianach pozowali m.in. Damian Michałowski, Katarzyna Zawadzka, Agnieszka Woźniak-Starak, Rafał Zawierucha, Paulina Krupińska-Karpiel. Jak wyglądali? Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

  W kinach właśnie pojawił się film o życiu Elvisa Presleya. Warszawski pokaz przyciągnął tłum osobistości ze świata mediów i kultury. Przed kamerą Dzień Dobry TVN gwiazdy opowiedziały, jak postrzegają legendarną postać króla rock'n'rolla.

  Już za chwilę do kin trafi film, na który czekają wszyscy fani Rock and Rolla - "Elvis". W tytułową rolę wcielił się Austin Butler. Jak poradził sobie z tak dużym wyzwaniem?

  Zaprezentowali się w kreacjach od Dolce & Gabbana.

  W jakiej roli tam się pojawiła?

  Już teraz możesz zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji.

  Roman Rogowiecki, dziennikarz muzyczny z okazji kolejnych urodzin Elvisa Presleya opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN o fenomenie króla rock'n'rolla. To był wokalista, który śpiewał prosto z serca, ale był nieufny w stosunku do ludzi.

  19 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bliźniąt. W naszym show-biznesie jest kilka gwiazd, które mogą pochwalić się bliźniaczym rodzeństwem. W wielu przypadkach wspólnie podbijają salony.

  Gabi Drzewicka udała się na wizytę do ginekologa Roberta Jędry. Jednak nie do gabinetu, a pomieszczenia z instrumentami muzycznymi. O co chodzi?

  8 stycznia 1935 roku w miasteczku Tupelo na amerykańskim Południu urodził się Elvis Presley – piosenkarz i aktor. To prekursor rock’n’rolla, jedna z ważniejszych ikon popkultury XX wieku. Jego nazwisko znają wszystkie pokolenia i tak już będzie zawsze. Cały świat chciał słuchać jego utworów. O jego fenomenie rozmawialiśmy z dziennikarką muzyczną Marią Szabłowską.

  Lily Allen i David Harbour scementowali swój związek. Para powiedziała sobie "tak" podczas skromnej ceremonii w Las Vegas. Po wszystkim małżonkowie zabrali swoich gości na poczęstunek do... restauracji fast food.

  W wieku 27 lat zmarł Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya. Informacje tę przekazał menadżer córki "króla rock and rolla" Lisy Marie Presley. Przyczyną śmierci prawdopodobnie było samobójstwo.

  Elvis Presley to niekwestionowany król rock and rolla. Ma na swoim koncie miliardy płyt. W 1967 roku wziął ślub z Priscillą Ann Beaulieu. Para poznała się, gdy dziewczyna miała 14 lat, a on - 24. Jak jej rodzice zareagowali na wieść, że córka spotyka się z Elvisem? Czy Priscilla pamięta moment, kiedy zobaczyła go pierwszy raz? Czy życie z gwiazdą było trudne? Czy to prawda, że Elvis był nieśmiały? Wnuki pary wiedzą, kim był ich dziadek? Z Priscillą Presley spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Krzysztof Krawczyk za rok będzie obchodził 50-lecie swojej twórczości artystycznej. Z tej okazji sprawił swoim fanom niespodziankę. Do sklepów trafił już dwupłytowy album piosenkarza. W TVN Cafe polski Elvis Presley zdradził śpiewająco Andrzejowi Sołtysikowi "dlaczego nikt już nie pisze takich piosenek".