Śpiewający ginekolog: za dnia przyjmuje w gabinecie, a po godzinach rapuje. 8 stycznia został drugim Elvisem Presleyem

Doctor Robson – „Burning Love”
Gabi Drzewicka udała się na wizytę do ginekologa Roberta Jędry. Jednak nie do gabinetu, a pomieszczenia z instrumentami muzycznymi. O co chodzi?

Śpiewający ginekolog

Robert Jędra jest świeżo upieczonym ginekologiem. W październiku zdał bowiem egzamin państwowy. Na co dzień przyjmuje więc pacjentki, a po godzinach… śpiewa jako Doctor Robson. Swoją postawą udowadnia, że muzyka i medycyna mogą iść ze sobą w parze. W końcu w obu tych dziedzinach są instrumenty.

- To bardzo ciekawa kombinacja, więc moje pytanie brzmi: co było pierwsze – muzyka czy medycyna? – zapytała Gabi Drzewicka.

Robert przyznał, że najpierw była muzyka, bo od wczesnego dzieciństwa jej słuchał. Następnie jako nastolatek zakochał się w piosenkach Elvisa Presleya, a dopiero później zadecydował, że zostanie lekarzem. I tak od czasów studiów dzielnie łączy te dwie pasje.

Rapujący medyk

Co ciekawe lekarzowi szczególnie bliska jest wspomniana wcześniej twórczość króla rock and rolla oraz rap.

- Dwa utwory rapowe już się ukazały. Można je usłyszeć na różnych serwisach streamingowych. W tym roku na pewno będzie ich więcej. Cały czas pracuję nad własnym materiałem - zapowiedział medyk.

Po tych słowach Gabi zapytała, czy nie boi się odbioru, bo jak przyznała "rap jest niebezpieczną dziedziną".

- Nie obawiam się. Jestem sobą. Mimo że jestem lekarzem i zajmuję się leczeniem, to prezentuję swoją pasję i dalej będę w tym trwał – oświadczył.

Robert Jędra – "Burning love"

Na koniec ginekolog specjalnie z okazji 86. urodzin Elvisa Presleya, wykonał jego utwór – "Burning love" z 1972 roku. Jego głos brzmi dosłownie jak głos samego króla rock and rolla. Posłuchajcie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Julia Cymbaluk ma nietypową pasję. Co dziś robi zwyciężczyni "Masterchefa Junior"?

W Tyczynie powstał mural Kasi Sobczyk. "Zależy nam, by wspominały ją młode pokolenia"

Wybrano Słowo Dekady i Słowo Roku 2020. Na co głosowali internauci?

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Gabi Drzewiecka

podziel się:

Pozostałe wiadomości