Gwiazdy

Anna Lewandowska na okładce prestiżowego pisma modowego. Opowiedziała o córkach

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Anna Lewandowska jest gwiazdą okładki najnowszego wydania monakijskiej edycji magazynu "L'Officiel". W wywiadzie opowiedziała o wrażeniach po paryskim tygodniu mody oraz uchyliła rąbka tajemnicy na temat swoich córek. Która z nich kocha się przebierać, a która woli sportowy styl?

Anna Lewandowska - gwiazda z okładki

Anna Lewandowska jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w naszym kraju, a na show-biznesowych imprezach za każdym razem robi wielkie wrażenie. Jej styl doceniany jest również za granicą. Trenerka wystąpiła na okładce monakijskiej edycji pisma "L'Officiel". W rozmowie z dziennikarką wspominała swój udział w paryskim fashion weeku. Przyznała, że to był dla niej trudny okres w życiu, ponieważ w czasie zbiegły się smutne wydarzenia - wojna w Ukrainie i śmierć jej babci.

- Myślę, że najbardziej podobało mi się to, co przygotowały marki Off White i Louis Vuitton. Na tych dwóch pokazach wyłączyłam myśli, oderwałam się od problemów i całkowicie skupiłam na modzie - powiedziała.

Anna Lewandowska o córkach

Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN zwróciła uwagę na to, co Anna w magazynie "L'Officiel" zdradziła na temat swoich córek, czyli 5-letniej Klary i 2-letniej Laury.

- Ania Lewandowska na okładce monakijskiego "L'Officiel". Petarda, co? Bardzo ładne zdjęcia zrobione przez polską fotografkę Gosię Błasiak. To jest modowe pismo i głównie o modzie Ania rozmawiała z dziennikarką. Lewandowska w wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jakie podejście do mody mają jej córki. Wspomniała o tym, że o ile młodsza Laura kocha się przebierać, mierzyć sukienki i buty, to o tyle starsza Klara woli styl sportowy i raczej fanką sukienek nie jest - powiedziała Sandra.

- To jest coś, co bardzo mi się podoba. Monakijski "L'Officiel" publikując informację o tym, że mają Anię Lewandowską na okładce, nie napisał w opisie "żona Roberta Lewandowskiego", jak bardzo często czytamy. Tylko napisał "karateczka, sportsmenka, trenerka". To jest dziewczyna, która ma wiele sukcesów na koncie i o tym rozmawiajmy - dodała Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości