Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz skończyła 45 lat. Z okazji urodzin zrobiliśmy jej niespodziankę: "Rozłożyliście mnie na łopatki"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na początku grudnia Sonia Bohosiewicz świętowała swoje 45. urodziny. Z tej okazji wydała wyjątkowy singiel "My Heart Belongs To Daddy", będący zapowiedzią płyty. Kto stał się jej inspiracją? Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla aktorki z okazji jej święta.

Sonia Bohosiewicz - "My Heart Belongs To Daddy"

Sonia Bohosiewicz 9 grudnia obchodziła 45. urodziny. Z tej okazji aktorka sprawiła sobie i swoim fanom niezwykły prezent. Tego dnia ukazała się piosenka "My Heart Belongs To Daddy", z wyjątkowym teledyskiem. Widzimy w nim wyraźną inspirację Marylin Monroe. Skąd u Soni Bohosiewicz pojawiła się fascynacja legendarną gwiazdą?

To jest taka postać, którą się fascynuje większość ludzi na świecie. To jest ikona, która przetrwa (…). Kiedy zaczęłam się dogrzebywać, czytać, oglądać, słuchać jej wywiadów, czasami nagranych tylko audio do spisania, (...) nagle pojawiła mi się zupełnie inna postać (…). Zaczął pojawiać się rozdzierający smutek, a z drugiej stronie niewiarygodnie silna, feministyczna postać

- mówi aktorka.

W swoim życiu Marylin Monroe miała wzloty i upadki, a jej historia, chociaż tragiczna, może być bardzo inspirująca. - Wiemy, że jadła leki, piła szampana, ale to z tego powodu, że kazali wiecznie się jej odchudzać, wiecznie jej podsypywali (…). Biedna, samotna, bardzo silna kobieta. I o takiej kobiecie chciałam opowiedzieć (…). Wychodzę na scenę, opowiadam o niej, jak ja ją widzę. Jest to bardzo różna historia. Od śmiesznych, po bardzo smutne momenty. Na tym zawiesiłam te dziesięć utworów – opowiada Sonia Bohosiewicz.

Utwory, o których mówi aktorka, znajdą się na jej debiutanckiej płycie. Premiera "10 sekretów MM" zapowiadana jest na 8 marca 2021 roku. My nie możemy się już doczekać.

Jak Sonia Bohosiewicz została aktorką?

Z okazji urodzin Soni Bohosiewicz, jej rodzina przygotowała z nami materiał–niespodziankę, pokazujący ścieżkę kariery aktorki. - Teatrzyk kukiełkowy dostała pod choinkę, w prezencie, kiedy miała trzy lata i od razu w święta zrobiła nam spektakl. Puenta była genialna – opracowania w wersji polskiej, Sonia Bohosiewicz. Był czas na oklaski. Nie wiem, czy to zaważyło na czymkolwiek, czy po prostu tak się złożyło – opowiada Maria Bohosiewicz, mama.

Aleksandra Krycińska, przyjaciółka aktorki opowiada, że razem założyły teatrzyk na podwórku. - Każdy nauczyciel, który miał z nami kontakt mówił Soni, że będzie aktorką – wspomina.

I się nie mylili. Chociaż Sonia Bohosiewicz uczęszczała do klasy o profilu matematycznym, do szkoły teatralnej dostała się za pierwszym razem. Co mówią o niej rodzina i przyjaciele? Zobacz cały materiał, który wzruszył Sonię Bohosiewicz do łez:

Zobacz też:

Jessica Mercedes zaprosiła nas do swojego mieszkania. Jak wygląda jej "wielka kawalerka"?

Hej kolęda, kolęda! Alicja Majewska: "Słuchajmy, o czym śpiewamy, bo to przecudne przesłania"

Halina Mlynkova i jej "Aniołowie". "Każdy z nas ma swojego. Jeden jest bardziej leniwy, inny mniej"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Reporter: M. Nabiałczyk, T. Brzoza

Pozostałe wiadomości