Gwiazdy

Slash o życiu rock 'n' rollowca. "Musisz spodziewać się wielu ciosów. To kariera, która nie wybacza"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Slash i jego kolejne muzyczne dziecko
Slash i jego kolejne muzyczne dzieckoDzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNSlash i jego kolejne muzyczne dziecko

Slash nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Gitarzyście nie można odmówić weny i pracowitości. Najnowszy muzyczny projekt wyjątkowo ekscytuje artystę. Sandra Hajduk-Popińska porozmawiała z nim o wspólnym projekcie Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators.

Slash i jego nowe muzyczne dziecko

Slash to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów świata. Sławę przyniosła mu grupa Guns N' Roses, dzięki której stał się międzynarodową gwiazdą rocka. Muzyk niemalże ciągle koncertuje i bierze udział w nowych projektach, a jednym z nich jest zespól Slash, Myles Kennedy i The Conspirators. I to właśnie nowa płyta "4" stała się okazją do rozmowy ze Slashem.

- To czysty  rock 'n' roll. Zwłaszcza nowa płyta, która była nagrywana na żywo w studio. Musisz usłyszeć tę muzykę, żeby ją zrozumieć. Ale najlepszym określeniem będzie, że to po prostu  rock 'n' roll - opowiadał Slash.

Slash o  rock 'n' rollu

Slash, a dokładniej Saul Hudson, nie schodzi ze sceny od lat 80. ubiegłego wieku. W 2004 roku uznany został za jednego ze stu najlepszych heavymetalowych gitarzystów wszechczasów, zajmując w zestawieniu 15. pozycję. W 2016 roku bez zapowiedzi powrócił do legendarnego Guns N' Roses. Jego najnowszy album to kontynuacja poprzedniego krążka wydanego z Kennedym - “Living the Dream”.

- Najtrudniejsze w byciu członkiem zespołu rockowego jest to, że z zewnątrz wszystko wygląda spektakularnie, a tak naprawdę musisz trzymać wszystko w ryzach i nad wszystkim panować, a po drodze spodziewać się wielu ciosów. To kariera, która nie wybacza - powiedział artysta.

- Jestem zmotywowany, bo wiem, że jestem szczęściarzem, mogąc grać na gitarze, komponować i tworzyć kolejne zespoły. Kocham to i pasja mnie napędza - dodał.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości