Najnowsze

Ewa Chodakowska o swojej pracy: "Nie wyobrażam sobie robić innych rzeczy"

Najnowsze

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Ewa Chodakowska o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
Ewa Chodakowska o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
wideo 2/22

120 tysięcy wolontariuszy wyszło na ulice miast i miasteczek, by w szczytnym celu zebrać jak największą sumę pieniędzy. Tak wyglądał 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym, jak co roku liczyła się każda złotówka. Orkiestra "ludzkich serc" po raz kolejny zebrała rekordową kwotę - tym razem na wsparcie diagnostyki i okulistyki dziecięcej. Jurek Owsiak kolejny raz udowodnił, że my, Polacy potrafimy się zjednoczyć w szczytnym celu.

Treningi Ewy Chodakowskiej odmieniły życie wielu Polek. Trenerka aktywnie działa nie tylko na sali treningowej, ale również w sieci. Wie, że jest autorytetem wielu kobiet, które razem ze swoim #chodagang mocno wspiera. Dla niej społeczność, którą zbudowała, jest najważniejsza.

Ewa Chodakowska kolejny raz zagrała w WOŚP

Ewa Chodakowska kolejny raz zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - jak sama mówi, nie wyobraża sobie nie wziąć w niej udziału. Jest jedną z tych gwiazd, dla której udział a akcji to obowiązek i powód do dumy.

"My cały rok czekamy na ten wymarzony dzień, żeby zjednoczyć siły. Polska ma kształt puszki serca i niech tak będzie - ponad podziałami, ponad wszystkim. To jest ten dzień, który tętni dobrą energią [...]. Dla mnie to jest szalenie istotne, żebyśmy pamiętali, że nas czubek nosa to dopiero początek świata, a nie jego koniec. Zauważajmy siebie nawzajem, bądźmy dla siebie ważni, nie bądźmy na siebie obojętni. Jurek Owsiak jednoczy Polskę od 30 lat - grajmy razem" - stwierdziła Ewa Chodakowska, która wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od lat".

Ewa zdradziła też, że zanim została sławną trenerką Polek nawet nie marzyła o tym, by stać się częścią WOŚPu.

"Zawsze podziwiałam, zawsze wspierałam, zawsze z zapartym tchem oglądałam ten licznik szybujący w kosmos - co roku kwota była potężna. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę wspierać w ten sposób nie tylko jako ja, ale również jako osoba, która ma wokół siebie cały gang pozytywnych, wspierających, cudownych kobiet, które wiedzą, jak bardzo wsparcie drugiego człowieka jest potrzebne. Jest to dla mnie spełnione marzenie".

Ewa Chodakowska pomaga cały rok

Ewa Chodakowska jest pochodzącą z Sanoka polską trenerką fitness, blogerką i prezenterką telewizyjną oraz osobowością medialną. Z programami treningowymi Chodakowskiej ćwiczy wiele kobiet w Polsce i na świecie. Kobieta ma nawet na koncie rekord Guinessa w największym zorganizowanym otwartym treningu fitness. Prywatnie związana jest z Lefterisem Kavoukisem, którego poznała podczas pobytu w Grecji.

Jest kobietą, która zaraża pozytywną energią i ma w sobie ogromne pokłady empatii. W social mediach kobiety pokazują efekty metamorfoz, które odmieniły ich życie - a to wszystko za sprawą Ewy Chodakowskiej.

Czy wyobraża sobie inne życie?

"To dla mnie największa nagroda za codzienną pracę - kobiety, które korzystają z moich materiałów, które przechodzą metamorfozę przede wszystkim tę wewnątrz, w swoim umyśle, w swoim sercu. Łapią się za rzeczy, o których dotychczas mogły tylko pomarzyć, wyznaczają zupełnie nowe cele, realizują je, realizują siebie, rosną w siłę. Ja zawsze mówię, że ta siła fizyczna przekłada się na tę siłę mentalną [...]. Ja się w tym spełniam, nie wyobrażam sobie robić innych rzeczy".

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości