Gwiazdy

Robert Lewandowski rozgrzał fanów do czerwoności. Jego zdjęcie w 30 sekund zdobyło 5 tys. polubień

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Robert Lewandowski
TVN24Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wypoczywa z rodziną w górach. Czas wolny od pracy i obowiązków spędzają na narciarskich stokach. Piłkarz zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak relaksuje się w saunie. Owinięty jedynie w ręcznik, pobudził wyobraźnię fanów.

Robert Lewandowski w saunie

Robert Lewandowski bez wątpienia jest najpopularniejszym polskim piłkarzem. Osiąga wielkie sukcesy dzięki swojej ciężkiej pracy. Bardzo dużo czasu spędza na murawie, jednak gdy ma okazję zregenerować siły, chętnie wyjeżdża z rodziną na wypoczynek. Tym razem wraz z żona i córkami wybrali się w góry.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Piłkarz w trakcie urlopu nie tylko szusuje na nartach, ale również pływa w basenie i wygrzewa się w saunie. Gdy pokazał w sieci zdjęcie, na którym doskonale widać jego umięśnioną klatkę piersiową, wyrzeźbione ramiona i brzuch, rozpalił wyobraźnię swoich obserwatorów. Nic więc dziwnego, że w zaledwie 30 sekund fotografia zdobyła 5 tys. polubień. Po kilkunastu godzinach liczba "lajków" zwiększyła się do ponad 650 tys.

- Czas regeneracji - napisał Lewandowski pod zdjęciem.

Robert Lewandowski odpoczywa w górach

Zdjęcie Roberta w ręczniku bije rekordy popularności. Znalazło się pod nim ok. 1700 komentarzy. Niektórzy porównali Lewandowskiego do Cristiano Ronaldo i wskazali, że Polak ma bardziej umięśnione ciało.

- "Boski nasz Lewandowski", "Nasz narodowy Skarb. Mistrz nad mistrzami i bardzo pozytywny gość", "Hot!", "Co za ciało", "Sylwetka lepsza niż u Ronaldo", "Wow, ale mięśnie", "Człowiek legenda", "Sześciopak na miejscu" - czytamy opinie internautów.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości