rock and roll

    rock and roll

    Elvis Presley to niekwestionowany król rock and rolla. Ma na swoim koncie miliardy płyt. W 1967 roku wziął ślub z Priscillą Ann Beaulieu. Para poznała się, gdy dziewczyna miała 14 lat, a on - 24. Jak jej rodzice zareagowali na wieść, że córka spotyka się z Elvisem? Czy Priscilla pamięta moment, kiedy zobaczyła go pierwszy raz? Czy życie z gwiazdą było trudne? Czy to prawda, że Elvis był nieśmiały? Wnuki pary wiedzą, kim był ich dziadek? Z Priscillą Presley spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

    Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Monkey and the Baboons wykonał utwór "Trouble Boys". To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z Polski na rock'n'rollowej mapie Europy. Podoba Wam się?

    Tuż przed udziałem w międzynarodowych zawodach, na których zbiorą się tancerze z całego świata, Ania Miadzielec i Jacek Tarczyło odwiedzili studio Dzień Dobry TVN. To mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym. Ile par i z ilu krajów startuje w takim konkursie tańca? Czy jest to niebezpieczna konkurencja? Czy partnerzy zawsze łapią swoje partnerki?