Slash

  Slash

  "Musisz spodziewać się wielu ciosów. To kariera, która nie wybacza".

  Jego fragment zaprezentowaliśmy na antenie Dzień Dobry TVN.

  Tych rowerów nie da się przegapić na ulicy. Adam Zdanowicz, projektant wyjątkowych pojazdów, tworzy je na zamówienie. Nie ma więc dwóch identycznych, a niektóre są okazami z pogranicza rzeczy użytkowych i rzeźby. Co Zdanowicz powiedział o swoich dziełach w Dzień Dobry TVN?

  Trochę szczęścia, trochę przypadku i trochę dobrej energii – tak swój sukces podsumowuje Marta Zawadzka, polska malarka, którą pokochały gwiazdy światowego formatu.

  "Dorastałem w świecie wolności, hipisów i artystów". O początkach kariery, fascynacji muzyką i wychowaniu dzieci ze Slashem rozmawiała Urszula Chincz. Czy słynny gitarzysta pozwala dzieciom na więcej niż inni rodzice i czy nadal "kręci go" granie na koncertach?

  Zapraszamy na jutrzejszy koncert Slasha w Krakowie o godz. 20:00 w Kraków Arena! A już w niedzielę zobaczycie wywiad ze Slash w ‪‎Dzień Dobry TVN‬! Wybieracie się na ten koncert?

  Gitarzysta zespołu Guns N' Roses. Występował z Michaelem Jacksonem. Żyje z rozrusznikiem serca. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się ze Slashem, który przyjechał do Katowic, aby dać pierwszy koncert w Polsce.