Gwiazdy

Siostra ojca Britney Spears przerwała milczenie. Nazwała swojego brata barbarzyńcą

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Co słychać w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo słychać w świecie gwiazd?

W ostatnim czasie media żyją doniesieniami na temat amerykańskiej gwiazdy pop, Britney Spears, która po 13 latach bycia pod kuratelą ojca odzyskała wolność. Okazuje się, że mimo szczęśliwego finału, piosenkarka do dziś nie czuje się bezpiecznie. Głos w sprawie zabrała ostatnio siostra jej ojca, która w ostrych słowach skomentowała jego zachowanie. W studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Sandra Hajduk-Popińska. 

Britney Spears wciąż nie czuje się bezpiecznie

Media z zapartym tchem śledziły sądową batalię między Britney Spears i jej ojcem. Przez 13 lat piosenkarka była pod jego kuratelą, przez co nie mogła podejmować decyzji w sprawach dotyczących zarówno życia prywatnego jak i zawodowego.

- Oceniając show-biznes musimy być bardzo ostrożni, bo czasami ma to wpływ na życie gwiazd. Nie inaczej było w przypadku Britney Spears o której dużo ostatnio mówimy. Pamiętamy wszyscy, że przed laty trafiła do szpitala psychiatrycznego i właściwie od tego momentu zaczęły się jej kłopoty: kuratela ojca, 13 lat pewnego rodzaju niewoli – powiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Ostatecznie gwiazda odzyskała wolność, jednak okazuje się, że wciąż boryka się z wieloma problemami, które są następstwem sytuacji w której była przez ostatnie kilkanaście lat.

- Ostatnio dyskutowaliśmy o tym, że w końcu ta kuratela została zdjęta. Gwiazda wspomniała, że czuje się bardzo dobrze, ale nadal nie czuje się bezpiecznie. Po tym, jak cały świat usłyszał, jak bardzo jest zniewolona ma poczucie, że ciąży na niej duża odpowiedzialność, że każdy jej ruch będzie śledzony – powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Ciotka Britney Spears skomentowała zachowanie swojego brata

Choć oficjalnie Britney Spears jest wolna i sama może decydować o swoim życiu, wciąż nie cichną echa jej batalii z ojcem. Ostatnio do sprawy odniosła się jej ciotka, która w wywiadzie dla brytyjskiej telewizji śniadaniowej ostro oceniła jego postępowanie.

- Siostra ojca Britney Spears udzieliła ostatnio wywiadu brytyjskiej śniadaniówce. Nazwała rzecz wprost, powiedziała, że jej brat jest barbarzyńcą. Wspomniała, że bardzo brutalnie traktował Britney. Nie tylko przejął opiekę nad nią i jej dziećmi, ale też nad prawami do jej twórczości i pieniędzy – powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Historia Britney Spears jest dowodem na to, że życie gwiazd bardzo często odbiega od ideału. Mimo sławy, kariery i pieniędzy, często borykają się z poważnymi problemami, a ich życie w niczym nie przypomina bajki.

- Zanim będziemy oceniali życie gwiazd i będziemy mówili, że mają tak łatwo, cudownie, kolorowo to pamiętajmy, że za tym kryją się bardzo mroczne historie. Britney jest dokładnie tego dowodem – dodała Sandra Hajduk-Popińska.

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości