Gwiazdy

Sara z "Hotelu Paradise 3" na odważnych zdjęciach w bieliźnie. "Nie samymi sportowymi ciuchami człowiek żyje"

Gwiazdy

Hotel Paradise 3
TVN7

Sara Prokopek to jedna z uczestniczek trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Widzowie pokochali ją za szczerość i otwartość, wielu z nich mocno trzymało też kciuki za jej relację z Maurycym. 27-letnia stewardessa tym razem zaskoczyła fanów zdjęciami z odważnej sesji zdjęciowej. Zmysłowymi fotkami pochwaliła się na Instagramie.

Sara Prokopek - uczestniczka programu "Hotel Paradise 3"

W programie "Hotel Paradise 3" Sara Prokopek dała się poznać jako niezwykle energiczna, a jednocześnie wrażliwa osoba. Związała się z Maurycym, jednak ich relacja oparta była głównie na przyjaźni. Uczestniczka nie znalazła na Zanzibarze miłości, lecz mimo to wielu widzów mocno jej kibicowało.

Na co dzień Sara pracuje jako stewardessa. W wolnych chwilach uprawia sport i stawia na zdrowy tryb życia, o czym chętnie opowiada na swoim instagramowym profilu. Oryginalna uroda dziewczyny pozwoliła jej także spróbować sił w zawodzie modelki. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciami z odważnej sesji, podczas której pozowała w bieliźnie.

Sara Prokopek z "Hotelu Paradise 3" w odważnej sesji zdjęciowej

Instagramowy profil Sary śledzi już ponad 100 tysięcy użytkowników, a ich liczba wciąż rośnie. Dziewczyna przyciąga uwagę nie tylko godnym naśladowania podejściem do życia, ale i egzotyczną urodą oraz nienaganną sylwetką, którą zawdzięcza sportowym pasjom. W najnowszym poście pokazała się fanom w zupełnie nowej odsłonie.

Nie samymi sportowymi ciuchami człowiek żyje. Tak sobie myślę, że każda kobieta, niezależnie od zawodu czy zainteresowań, uwielbia założyć coś wyjątkowego. Takie wiecie, wow

- pisze 27-latka pod zdjęciami, z których jedno jest kolorowe, a drugie w wersji czarno-białej. Jak dodaje, kobieta jest piękna w każdym wydaniu, niezależnie od tego, co ma na sobie i czym się zajmuje. - Jesteśmy ekstra, bo jesteśmy kobietami - podkreśla.

Fani nie pozostali obojętni wobec wpisu, pod którym widzimy pełne zaangażowania komentarze. - "Wdzięk, urok i czar, piękna kobieta", "Wow... piękna i z klasą", "Bardzo piękny przekaz" - przyznają zachwyceni obserwatorzy Sary.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jakie plany ma Sara po „Hotelu Paradise”?

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości