rozbierana sesja

  Sara Prokopek to jedna z uczestniczek trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Widzowie pokochali ją za szczerość i otwartość, wielu z nich mocno trzymało też kciuki za jej relację z Maurycym. 27-letnia stewardessa tym razem zaskoczyła fanów zdjęciami z odważnej sesji zdjęciowej. Zmysłowymi fotkami pochwaliła się na Instagramie.

  Dolly Parton postanowiła uczcić urodziny męża wyjątkowym prezentem. Gwiazda odtworzyła kultową okładkę Playboya, na której wystąpiła w słynnym stroju króliczka. Choć magazynu na rynku już nie ma, wokalistka jak zawsze wygląda świetnie.

  Gosia Andrzejewicz na przestrzeni lat bardzo się zmieniła - zaczynając od stylu, a na figurze kończąc. Najnowsze zdjęcie, które wypłynęło do sieci, tylko potwierdza te słowa. Wokalistka wzięła bowiem udział w odważnej sesji. Śmiało można stwierdzić, że teraz czuje się pewnie w swoim ciele.

  Agnieszka Kaczorowska zamieściła w mediach społecznościowych odważne zdjęcia. Dołączyła do nich obszerne wyjaśnienie, dlaczego zdecydowała się na publikację. Przy okazji zdradziła, że dostała propozycję sesji do magazynu "Playboy".

  Joanna Przetakiewicz lubi zaskakiwać. Tym razem zaskoczyła wszystkich udziałem w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dlaczego zdecydowała się rozebrać w magazynie dla panów? Czy jest coś, czego nie wypada robić dojrzałej kobiecie? Po co Joannie Przetakiewicz, właścicielce znanej modowej marki, udział w programie "Azja Express" i naga sesja w "Playboyu"? Zobaczcie, co Joanna Przetakiewicz powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  Katarzyna Glinka wzięła udział w rozbieranej sesji. Podjęła decyzję sama? I dlaczego zdecydowała się na taki krok? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Odwiedziliśmy z kamerą Mikołaja Roznerskiego na planie sesji zdjęciowej. Czy rozbierane ujęcia go krępują? Jak aktor radzi sobie z uwielbieniem kobiet? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pierwszy numer Playboya ukazał się w 1953 roku. Wywołał sensację, ponieważ - oprócz wywiadów - zawierał zmysłowe, nagie zdjęcia kobiet, w tym Marilyn Monroe. W takiej formie ukazywał się przez 62 lata. Ostatnio jednak gruchnęła wieść, że magazyn zamierza zrezygnować w publikacji rozbieranych sesji. Co na to nasi goście: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk i dziennikarz radia ZET Damian Michałowski? Czy nagie kobiety znikną z polskiego wydania Playboya? Które z gwiazd wybiły się dzięki sesjom w Playboyu? Czy wśród polskich gwiazd i celebrytek były takie, które odmówiły magazynowi?

  Mister Polski Rafał Maślak znowu wziął udział w rozbieranej sesji. Nic dziwnego, w końcu ma ładne, zadbane ciało. Czy wie, jak ustawić się do zdjęcia, aby lepiej wyeksponować swoje mięśnie? Ile czasu poświęca na ćwiczenia? Czy jego dziewczyna jest wyrozumiała? Czy z łatwością opiera się urokowi swoich fanek? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.