Gwiazdy

Salma Hayek pokazuje zdjęcie w ciąży i składa życzenia córce: "Kochałam cię, zanim się urodziłaś"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Salma Hayek

Salma Hayek ubrana tylko w powiewną białą spódnicę, z dumą eksponująca ciążowy brzuch. Zdjęcie stojącej przy oknie aktorki pojawiło się na jej Instagramie. W ten oryginalny sposób gwiazda postanowiła uczcić urodziny swojej córki - Valentina skończyła właśnie 13 lat.

Salma Hayek na zdjęciu w ciąży

Córka Salmy Hayek przyszła na świat 21 września 2007 roku. Z okazji 13 urodzin dziewczynki jej słynna mama postanowiła powrócić wspomnieniami do czasów ciąży.

Gwiazda takich filmów jak "Desperado" czy "Frida" opublikowała w sieci swoje zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Ma na sobie tylko białą spódnicę, a nagie piersi zasłania dłońmi.

Jutro to malutkie dziecko, które uformowało się w moim łonie, oficjalnie stanie się nastolatką. One tak szybko rosną...

- napisała Salma pod fotografią.

Salma Hayek świętuje urodziny córki

Aktorka pokazała również fotografię z Valentiną tuż po jej narodzeniu. Widać na niej szczęśliwą gwiazdę z czułością tulącą swoje maleństwo. W poście złożyła córce wzruszające, przepełnione miłością życzenia.

Valentina, nigdy nie chciałam, by ktoś zaistniał w moim życiu tak mocno, jak wyczekiwałam ciebie. Dziękuję ci za przybycie trzynaście lat temu w dzień taki, jak dziś, "Dzień Pokoju", żeby rozświetlić nasze życie. Jesteś moim najlepszym nauczycielem, moją największą radością i moją największą miłością. Kochałam Cię zanim się urodziłaś i będę Cię kochać zawsze. Wszystkiego najlepszego, moja świecąca gwiazdo ?✨?

- zapewniła Salma Hayek w opisie zdjęcia.

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault

Valentina Paloma Pinault jest córką Salmy Hayek i biznesmena Francois-Henri Pinault. Para jest w związku od 2006. Ślub cywilny miał miejsce w Walentynki 2009 roku w paryskim ratuszu. 25 kwietnia tego samego roku odbyła się druga, wystawna ceremonia, tym razem w gmachu opery La Fenice w Wenecji.

W sierpniu 2018 r. Salma i Francois-Henri odnowili przyrzeczenia ślubne. Dokonali tego podczas wakacji na Bora-Bora. Aktorka przyznała, że uroczystość była niespodzianką przygotowaną przez jej męża.

To nie jest rzecz, którą założyłabym na swój ślub, ale powiedziano mi, że idę do spa

- opowiadała aktorka.

Na wydarzeniu obecna była córka pary - Valentina, która służyła jako świadek. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości