Salma Hayek

  Salma Hayek

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z najgorętszą parą Hollywood: Salmą Hayek i Antonio Banderasem. Opowiedzieli o wspólnej pracy, o Warszawie, polskich nauczycielach oraz o tym co, oprócz aktorstwa, wychodzi im najlepiej.

  Niedawno gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN była najgorętsza para Hollywood, czyli Salma Hayek i Antonio Banderas. Tylko u nas kulisy tej wyjątkowej wizyty!

  Zobacz kulisy wizyty Salmy Hayek i Antonio Banderasa w studiu Dzień Dobry TVN. Tłumy fanów czekały na nich przed studiem, wszyscy chcieli zobaczyć filmową parę na żywo. Zobacz także konferencję prasową z ich z udziałem!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy najgorętszą parę filmową Hollywood - Salmę Hayek i Antonio Banderasa, którzy przylecieli do Polski w związku z promocją filmu "Kot w butach". Jolancie Pieńkowskiej opowiedzieli m.in. o pracy nad animowanym filmem, o swojej przyjaźni, zawodowych planach i o rodzinach. - Moja córka widziała film i bardzo jej się podobał - mówiła Salma Hayek w programie Dzień Dobry TVN. Tylko u nas dowiesz, jaka prywatnie jest Salma Hayek!

  W najbliższy wtorek w Dzień Dobry TVN temperatura sięgnie zenitu! A to za sprawą najgorętszej filmowej pary Hollywood. Tylko u nas - na żywo w studiu Salma Hayek i Antonio Banderas! Do Niego wzdycha połowa globu, a Ona rozgrzewa do czerwoności tę drugą połowę. Przyjdź na róg Hożej i Marszałkowskiej i zobacz hollywoodzkie gwiazdy z bliska. Podwójna siła rażenia gorącej latynoskiej krwi już 27 września tylko w Dzień Dobry TVN! Bądźcie z nami od 8:30!