Salma Hayek postawiła na naturalność. Wrzuciła zdjęcie bez makijażu i z wyeksponowaną siwizną

Autor:
Oskar
Netkowski
Salma Hayek wraca do „Kota w butach”
Salma Hayek wraca do „Kota w butach”Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

Salma Hayek zaskakuje szczerością w kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka bez skrępowania wrzuciła na swoje social media zdjęcie zrobione tuż po przebudzeniu. Pokazała się tym samym nie tylko bez makijażu, ale i z widoczną siwizną. To właśnie srebrnym włosom poświęciła swój wpis.

Salma Hayek - kariera

Salma Hayek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie. Meksykańska aktorka, reżyserka oraz producentka filmowa na swoim koncie ma wiele nominacji do prestiżowych nagród. W 1995 roku zagrała u boku Antonia Banderasa w filmie "Desperado", a w kolejnych latach m.in. w "Dogmie" czy "Bardzo dzikim zachodzie".

Za jej życiową rolę uważa się wcielenie w meksykańską malarkę Fridę Kahlo w produkcji "Frida" z 2002 roku. Niedawno fani mogli ją podziwiać w filmie "Dom Gucci", opowiadającym historię zabójstwa Maurizio Gucciego. Zagrała tam u boku m.in. Al Paccino czy Jareda Leto. W 2011 roku gwiazda debiutowała w dubbingu do animacji "Kot w butach". Co ciekawe, na początku tego roku wróciła do roli Kitty Kociłapki.

Salma Hayek pokazała się bez makijażu

Salma Hayek cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi niemalże 25 milionów osób. Przed tą właśnie publiką pokazała swoją siwiznę.

- To ja, kiedy wstaję rano i patrzę, ile siwych włosów wepchało mi się na głowę - napisała gwiazda.

Artystka doczekała się lawiny komentarzy, w tym komplementów od innych gwiazd. - Przepiękna! - napisała Cindy Crawford. - Dziękujemy, że pokazujesz się nam taka, jaka jesteś - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Gisela Schober/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości