Rozenek-Majdan, Hyży, Gessler, Kurdej-Szatan i wiele innych. Tak wyglądały pierwsze święta ich dzieci

Aktualizacja:

Polskie gwiazdy pokazały, jak upłynęły im święta Bożego Narodzenia. Wiele z nich przywitało w tym roku na świecie swoje pociechy. Zdjęcia spod choinki rozczuliły fanów. Trudno oderwać wzrok od tych obrazków.

Zagraniczne święta Lary Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg niespełna dwa miesiące temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Młodzi rodzice małej Neny przebywają razem z nią na egzotycznych wakacjach, gdzie spędzili święta Bożego Narodzenia. Pobyt na hiszpańskiej Fuerteventurze ewidentnie im służy!

Pierwsze święta małego Bastiana

Maffashion pochwaliła się sesją zdjęciową z synkiem pod świątecznym drzewkiem. Chłopiec w stroju świętego Mikołaja wyglądał przeuroczo!
Przypomnijmy, że Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami 10 września.

Szalona sesja świąteczna Katarzyny Glinki

Katarzyna Glinka 8 maja na swoim profilu na Instagramie obwieściła, że ona i Jarosław Bieniecki zostali rodzicami. Aktorka urodziła wówczas drugiego synka. Teraz z okazji świąt Bożego Narodzenia, pochwaliła się zdjęciami z maluchem pod choinką. Leo nie był zbyt chętny do pozowania, co tylko dodało uroku domowej sesji zdjęciowej.

Święta Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana z tradycjami

Małżeństwo pochwaliło się zdjęciami z synkiem Henrykiem. Chłopiec, podobnie jak rodzice, dostał wyjątkowy prezent od babci, co okazuje się być ich rodzinną tradycją.
- Coroczna tradycja obdarowywania Radzia (przez moją mamę) swetrami świątecznymi, w tym roku została wzbogacona o czapki. Wyglądamy jak wyglądamy, ale bawiliśmy się świetnie - czytamy we wpisie Małgosi.

Rodzinne święta Szatanów

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał, podobnie jak Małgorzata i Radosław Majdanowie, dali synowi na imię Henryk. Dumni rodzice pokazali, jak przeżywali świąteczny czas razem z Hanią i jej małym braciszkiem.

Cudowny czas Mai Hyży

Artystka 10 lipca urodziła córkę Antoninę, z którą zapozowała na świątecznym zdjęciu.
- Cudowny i wyjątkowy czas niech trwa - czytamy we wpisie gwiazdy.
Przypomnijmy, że Maja Hyży wychowuje bliźnięta z poprzedniego związku z Grzegorzem Hyżym. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale obojgu udało się ułożyć życie na nowo.

Święta u Łukasza Kubota i Magdy Bieńkowskiej

Była Miss Polski i tenisista Łukasz Kubot 9 września przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczeni rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych!
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości