Gwiazdy

Red Lipstick Monster szczerze o zaburzeniach odżywiania: “Jedzenie załatwiało mi wszystkie emocje, bo było idealną nagrodą”

Gwiazdy

Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberek. Guru urody i makijażu opublikowała film, w którym ujawniła, że cierpi na zaburzenia odżywiania. "Z jedzeniem zachowuję się jak osoba uzależniona" - przyznała Ewa Grzelakowska–Kostoglu.

Ewa Grzelakowska–Kostoglu - wiadomość do fanów

Ewa Grzelakowska–Kostoglu znana szerzej jako Red Lipstick Monster zdobyła się niedawno na niezwykle szczere wyznanie. Youtuberka ujawniła, że zmaga się z zaburzeniami odżywiania:

Z jedzeniem zachowuję się jak osoba uzależniona. Mam do niego chory stosunek i przez te wszystkie lata pielęgnowałam w sobie cudownie zaburzenia odżywiania

Jak tłumaczyła makijażystka, zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach, ponieważ nie spotkała się ze zbyt dużą ilością tego typu materiałów. Z tego powodu vlogerka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami początkami swojej drogi ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Jednocześnie zaznaczyła, że nie czuje się zawstydzona swoim ciałem i - pomimo kompleksów - ma do niego ogromny szacunek.

W swoim nagraniu Red Lipstick Monster wyznała, że była najlepsza w znęcaniu się nad sobą przy pomocy jedzenia i jedzeniu bez przerwy.

Jedzenie było zawsze pod ręką, zawsze się nim otaczałam, zawsze wszyscy częstowali, zawsze jest jakiś powód, żeby coś do tej gęby włożyć

Jedzenie załatwiało mi wszystkie emocje, bo było idealną nagrodą, bo przecież jesteśmy do tego zaprogramowani od dzieciaka

- dodała.

Red Lipstick Monster - zmiana na lepsze

Obecnie vlogerka pracuje nad zmianą myślenia i swojego podejścia do jedzenia.

Dla mnie największą motywacją jest to, że ja chcę znowu posiadać kontrolę. Chcę być decyzyjną osobą w swoim ciele i swoim życiu

- przyznała Grzelakowska–Kostoglu.

Kim jest Red Lipstick Monster?

Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska–Kostoglu, to jedna najpopularniejszych youtuberek w Polsce, wizażystka, kosmetolożka i autorka książek. Jej kanał na YouTube powstał w 2012 roku, a dziś obserwuje go ponad 1,4 mln subskrybentów. W sumie jej profile na mediach społecznościowych śledzi ponad 3 mln ludzi. W swoich vlogach prezentuje porady związane z urodą i makijażem, testuje nowe produkty i techniki oraz uczy świadomego podejścia do kosmetyków.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Strike a pose and swipe left ?

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

Zobacz też:

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości