Red Lipstick Monster

  Red Lipstick Monster

  Coraz popularniejsze stają się wywiady przeprowadzane w formie podcastów. Wokalistka Ewa Farna również dołączyła do grona podcasterów i nagrała swoją audycję pt. "Umami". Pierwsza rozmowa z Ewą Grzelakowską-Kostoglu, znaną w sieci jako Red Lipstick Monster, dotyczy ciałopozytywności.

  Internauci pokochali Ewę Grzelakowską-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster nie tylko za jej tutoriale makijażowe, ale też poczucie humoru i otwartość. Przez kilka lat gwiazda mediów społecznościowych wypracowała intymną relację ze swoimi odbiorcami. W ostatnim filmiku podsumowała ubiegły rok. Dla influencerki był to trudny czas nie tylko ze względu na pandemię.

  Red Lipstick Monster blisko dwa miesiące temu poinformowała, że zakaziła się koronawirusem, którego przeszła bezobjawowo. Niedawno wyjawiła, że choroba powróciła i to ze zdwojoną siłą. Jak to możliwe? Ewa Grzelakowska-Kostoglu wyjaśniała to w naszym programie wraz z dr hab. n. med. Tadeuszem Zielonką.

  Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu ponownie zakaziła się koronawirusem. Informację o tym przekazała na swoim kanale na YouTube. Influencerka opowiedziała, jak przebiegała u niej choroba. Zdradziła też, że tym razem ma świadomość, od kogo się zaraziła.

  Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana pod pseudonimem Red Lipstick Monster w jednym z filmików podzieliła się informacją na temat stanu swojego zdrowia. Wynik testu na COVID-19, ku jej zaskoczeniu, okazał się pozytywny. Ewa nie miała wcześniej żadnych objawów.

  Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana także jako Red Lipstick Monster planuje wydać "Ciałopozytywny Poradnik Śniadaniowy". E-book będzie miał swoją premierę w sierpniu 2020 roku. O swoich planach youtuberka poinformowała w mediach społecznościowych.

  Red Lipstick Monster jakiś czas temu przyznała się do zaburzeń odżywiania. Chociaż youtuberka do tej pory prywatną informację trzymała tylko dla siebie, postanowiła to zmienić. Z tą dolegliwością zmaga się ponad 70 mln ludzi na całym świecie. Ewa chce być dla tych osób wsparciem, a poprzez szczere filmy pragnie dodać im odwagi.

  Red Lipstick Monster należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberek. Guru urody i makijażu opublikowała film, w którym ujawniła, że cierpi na zaburzenia odżywiania. "Z jedzeniem zachowuję się jak osoba uzależniona" - przyznała Ewa Grzelakowska–Kostoglu.

  Połamana szminka, zgęstniały lub wysuszony tusz do rzęs, pokruszony puder i cienie do powiek. Jak ratować kosmetyki, które sporo przeszły? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN blogerkę Red Lipstick Monster.

  Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster, opowiedziała w Dzień Dobry TVN o tym, jak skutecznie dbać o paznokcie. Jakie błędy najczęściej popełniamy przy zdejmowaniu hybryd? A jak zmywać zwykły lakier? I co zrobić, by paznokcie się nie rozdwajały?

  Australijska modelka Anthea Page podejrzewa, że została zakażona gronkowcem złocistym przez wizażystę, który podczas jednego z pokazów mody malował ją niewłaściwie zdezynfekowanymi kosmetykami i akcesoriami do makijażu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Ewę Grzelakowską-Kostoglu (znaną jako Red Lipstick Monster), aby powiedziała, jak skutecznie i często myć pędzle i inne przybory do makijażu.

  Na rynku wydawniczym pojawiła się właśnie jej druga książka "Tajniki DIY z Red Lipstick Monster". Ewa Grzelakowska-Kostoglu, vlogerka i blogerka zajmująca się przede wszystkim tematyką makijażu i kosmetyków, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. "Najpiękniejsze w internecie jest to, że działamy w dwie strony" - wyznaje.

  Wraz z nadchodzącą jesienią zmieniamy zawartość swoich szaf, ale nie tylko. Jessica Mercedes w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o inspiracjach przywiezionych z Nowego Jorku. Na jakie trendy stawia obecnie czołowa polska blogerka? Jesienią zmienia się również kobiecy makijaż np. usta będziemy malować szminką w kolorze śliwkowym. O nowinkach opowiedziała makijażowa vlogerka Red Lipstick Monster. I czy w świecie blogerek istnieje rywalizacja? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o to Macademian Girl.

  Gościem Dzień Dobry Wakacje była Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster. Ewa jest obecnie najpopularniejszą vlogerką urodową w Polsce. Kto wymyślił jej pseudonim? Czym jest dla niej makijaż? I dlaczego Ewa postanowiła zająć się malowaniem na poważnie?

  W sieci roi się od nienawistnych komentarzy pod adresem m.in. blogerek i vlogerek. Hejtowi w internecie postanowiły się sprzeciwić znane polskie youtuberki: Natalia Szymaniec, Karolina Pielesiak, Paulina Mikuła, Paulina Lis i Ewa Grzelakowska-Kostoglu. W jaki sposób? Kto i za co je krytykuje? Jaki skutek przyniosła ich akcja? O tym powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Red Lipstick Monster prowadzi videobloga cieszącego się dużą popularnością wśród osób, które chcą poznać sztukę makijażu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej pokazała, jak wykonać ciekawy makijaż na Halloween.