Gwiazdy

Niepublikowany dotąd utwór Queen z Freddiem Mercurym ujrzy światło dzienne. "Warto czekać"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie
Co nowego w show-biznesie Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Mamy dobrą wiadomość dla fanów legendarnego zespołu Queen. Członkowie muzycznej grupy Brian May i Roger Taylor odkryli nieopublikowany dotąd utwór z Freddiem Mercurym. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Queen wyda nowy utwór z Freddiem Mercurym

Kultowy zespół Queen doczekał się rozpoznawalności na całym świecie. Ostatnio członkowie zespołu Brian May i Roger Taylor udzielili wywiadu BBC Radio 2, w którym zdradzili, że szykują niemałą niespodziankę dla fanów.

- Nikt się chyba nie spodziewał, że coś jeszcze nowego od Freddiego Mercury'ego dostaniemy. Tu się okazuje, że członkowie zespołu Brian May i Roger Taylor znaleźli perełkę muzyczną - mówiła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Roger Taylor podczas rozmowy z Zoe Ball w BBC Radio 2 nazwał utwór "małym klejnotem od Freddiego", który schowany był w archiwach zespołu.

Utwór "Face It Alone" pochodzi z sesji do "The Miracle"

Odnaleziony utwór nosi tytuł "Face It Alone" i został zarejestrowany podczas sesji do płyty "The Miracle", która ukazała się w 1989 roku.

- Pochodzi z niej kultowy utwór "I Want It All". Właśnie na ten krążek miała wejść piosenka, która nie weszła, a którą we wrześniu fani Queen będą mogli usłyszeć. Podobno grupa inżynierów muzycznych pracuje nad tym, żeby ten utwór brzmiał tak, jakby był wyprodukowany dzisiaj. Warto czekać. Jestem bardzo ciekawa, co to za brzmienie i co to za tekst - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Steve Jennings/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości