Gwiazdy

Pierwsze randki gwiazd. Wielka miłość czy klapa?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Pierwsza randka – wielka miłość czy wielka klapa?
Pierwsza randka – wielka miłość czy wielka klapa?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Pierwsza randka może być początkiem długiej relacji lub wspomnieniem, o którym opowiemy tylko garstce przyjaciół. Jak to było w przypadku gwiazd? Jakie mają doświadczenia? O tym w Dzień Dobry TVN mówili Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Jonkisz.

Pierwsza randka gwiazd

Pierwsze randki bywają stresujące, w końcu chcemy zaprezentować się na nich z jak najlepszej strony. Niestety takie zachowanie nie jest gwarancją sukcesu. Często zdarza się, że po nieudanej rozmowie nasze drogi po prostu się rozchodzą. Jeśli jednak dopisze nam szczęście, uczucie może zamienić się w coś poważniejszego.

W studiu Dzień Dobry TVN Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Jonkisz opowiedzieli widzom o swoich pierwszych randkach. U kogo relacje okazały się wielką miłością?

W przypadku twórcy internetowego i akrobaty Rafała Jonkisza jedno spotkanie znacząco wpłynęło na jego dalsze życie, ale nie miłosne, a zawodowe.

- Dzięki mojej ówczesnej dziewczynie, mając 13 lat, poszedłem na akrobatykę. To ona zaprosiła mnie na trening i tak mi się spodobało, że zmieniłem swój profil z lekkoatlety na akrobatykę. Ta miłość trwa już 15 lat - tłumaczy. Jak radzi sobie, gdy randka nie idzie po jego myśli? - Nie uciekam z randek. Jeżeli coś jest nie tak, to daję szansę sytuacji - zaznacza gość Dzień Dobry TVN.

Gwiazdy o pierwszych randkach

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że jej pierwsza randka z mężem odbyła się na basenie. - Było lato, rozmawialiśmy o tym, że lubimy pływać (...) Rafał zaproponował randkę w aquaparku - wspomina aktorka.

Równie udanym spotkaniem może pochwalić się piosenkarka Maja Hyży.

- Byłam na kawie z moim Konradem i to była najlepsza randka. To było pierwsze spotkanie, na którym już czułam, że to jest to, zakochaliśmy się - opowiada. Wokalistka opowiedziała też o jednej ze swoich mniej udanych randek.

- Jak byłam nastolatką, to poszłam do kina i na randce pojawiła się także mama chłopaka. Siedziała obok (...), później poszliśmy na lody i mama dalej była z nami. To była nasza pierwsza i ostatnia randka - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości