Gwiazdy

"Milionerzy". Prowadzący Dzień Dobry TVN zmierzyli się z pytaniem dotyczącym "Gry o tron". Nie obyło się bez pomocy Radosława Majdana

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Czerniszewska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Z okazji 25-lecia stacji telewizyjnej TVN został wyemitowany specjalny odcinek "Milionerów". Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiedli Michel Moran i Tomasz Jakubiak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Czy prowadzący Dzień Dobry TVN skorzystali z podpowiedzi Radosława Majdana dotyczącej "Gry o tron"?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w "Milionerach"

W specjalnym odcinku "Milionerów" jako pierwsi na fotelu zasiedli Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Kucharze doszli do pytania za 5 tysięcy złotych. Niestety, karambola przekrojona w poprzek ich pokonała i zakończyli swoją grę z gwarantowanym tysiącem złotych, które zostanie przekazane Fundacji TVN.

Ich miejsce zajęli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, którzy doszli do pytania dotyczącego "Gry o tron". Odpowiedź była warta 40 tysięcy złotych.

"Milionerzy". Ich herbem jest czerwony, ziejący ogniem trójgłowy smok, a dewizą "Ogień i Krew":

  • A: Starków,
  • B: Lannisterów,
  • C: Mormontów,
  • D: Targaryenów.

- Albo Lannisterowie, albo Targaryenowie. Radzio na pewno będzie znać odpowiedź. Na miliard procent, ale ja nie będę do niego dzwonić - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. - Czy Radek ogląda "Grę o tron"? - dopytał Krzysztof Skórzyński. - Tak, jest fanem. Tylko że ja też jestem fanem i też oglądam - odpowiedziała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Zawodnicy ostatecznie skorzystali jednak z telefonu do przyjaciela. - Targaryenów chyba. Tak mi się wydaje, bo oni są tym rodem od smoka - przyznał Radosław Majdan.

Gospodarze Dzień Dobry TVN skorzystali ze wskazówki byłego piłkarza. Czy słusznie postąpili? Tak, bo poprawna odpowiedź to D: Targaryenów.

Zobacz wideo: Milionerzy - program od kulis

Milionerzy - program od kulis
Milionerzy - program od kulis Źródło: Dzień Dobry TVN Online

"Milionerzy". Prowadzący Dzień Dobry TVN usłyszeli pytanie za milion złotych

Po zdobyciu gwarantowanego 40 tysięcy złotych Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński kontynuowali grę już bez kół ratunkowych. Bez większych problemów poradzili sobie z kolejnymi pytaniami i doszli do zagadnienia za milion złotych, które brzmiało następująco - Italo Calvino zaprosił do powieści "Jeśli zimową nocą podróżny" Tazia Bazakbala wprost z kart "Pożegnania jesieni":

A: Witkacego,

B: Witolda Gombrowicza,

C: Sławomira Mrożka,

D: Italo Calvino.

- Staram się rozłożyć na czynniki pierwsze to pytanie. [...] Małgosia, wycofujemy się - powiedział Krzysztof Skórzyński.

- Poczekaj, ja się nigdzie nie spieszę - podkreśliła Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Pół miliona złotych, to jest kupa kasy. Siadając tutaj, nie chcieliśmy spaść poniżej progu 40 tysięcy złotych i teraz trzeba podjąć męską decyzję, i zanieść Kasi Kolendzie-Zaleskiej, prezes Fundacji TVN w zębach pół miliona na Fundację TVN i nie kozaczyć. I to robimy. Ostatecznie bierzemy pół miliona - zakończył gospodarz Dzień Dobry TVN.

"Milionerzy". Jakie emocje towarzyszyły Małgorzacie Rozenek-Majdan i Krzysztofowi Skórzyńskiemu?

Reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim tuż po ich wygranej w "Milionerach". Prowadzący Dzień Dobry TVN przyznali, że emocje, które towarzyszyły im w studiu, w którym na co dzień zasiada Hubert Urbański, sięgnęły zenitu.

- Siedząc przed telewizorem, nigdy nie wyobrażałem sobie tego, że kiedykolwiek będę mógł usiąść na tym fotelu i usłyszeć pytanie za milion. To są emocje nieporównywalne absolutnie z niczym innym. (...) Czułem się, jak na egzaminie wstępnym na studia. Wybraliśmy bezpieczną drogę. Mogliśmy zaryzykować, ale stracilibyśmy kupę kasy - skomentował Krzysztof Skórzyński.

- Powiem zupełnie szczerze, że nawet gdybym znała odpowiedź, to i tak wykorzystałabym to koło ratunkowe, żeby zadzwonić do Radzia i usłyszeć jego głos, bo to bardzo miłe, jak w połowie gry słyszysz kogoś, kto Cię wspiera - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Oglądaj "Milionerów" od poniedziałku do czwartku o 20:55 na antenie TVN i w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

Pozostałe wiadomości