Gwiazdy

"Perfect Picture" wkrótce na antenie TVN7. Znamy jedną z uczestniczek nowego programu

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Patrycja Kazadi, Zofia Promińska

Osiem osób ze świata telewizji, sportu, mody i muzyki, które na co dzień bardzo często stoją przed obiektywem aparatu, teraz znajdzie się po jego drugiej stronie. W nowym programie TVN 7 "Perfect Picture" przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne, takie jak dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia. Kto zdecydował się stawić czoła temu niezwykłemu wyzwaniu?

"Perfect Picture" - nowy emocjonujący show na antenie TVN7

Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują zasiadający w jury profesjonaliści.

W wyjątkową, pełną pasji podróż po foto świecie, zabierze uczestników i widzów prowadząca program - Patricia Kazadi. Wspierać ją będzie Zofia Promińska - fotografka i artystka wizualna, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

- Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Jeśli wydaje się wam, że wiecie wszystko o zrobieniu dobrego zdjęcia, nic bardziej mylnego! W "Perfect Picture" przełamiemy wszelkie stereotypy związane z zawodem fotografa i pokażemy ilu wyrzeczeń wymaga uchwycenie idealnego kadru. Ośmiu wyjątkowych uczestników, znanych ze świata showbiznesu, pokaże się w zupełnie nowej roli: z aparatem w ręku staną do rywalizacji w fotograficznych wyzwaniach, a wspierać ich będą: prowadząca program - Patrycja Kazadi oraz fotografka Zofia Promińska. Polowanie na najlepsze ujęcie z bagażnika rozpędzonego auta, z podnośnika wysokiego dźwigu, tyrolki czy wśród grupki rozbrykanych dzieci - tego wszystkiego i jeszcze więcej możecie spodziewać się w nowym show Siódemki "Perfect Picture" - zapewnia Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN7 i TVN Fabuła.

"Perfect Picture" - wyjątkowy program dla pasjonatów fotografii i nie tylko

Każdy odcinek show to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego adepci wykonają dwa zadania konkursowe. Niektóre ekstremalne, wymagające tężyzny fizycznej lub wyjścia poza własną strefę komfortu, inne bazujące na pracy z ludźmi, gdzie liczy się dobra komunikacja i cierpliwość. Sfotografowanie pędzącego auta na torze wyścigowym, sportowca w biegu czy rozbrykanych dzieci będzie na pewno nie lada wyzwaniem! Efekty ich wysiłków zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół.

- Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach, ludzie robią mnóstwo zdjęć, ale zazwyczaj w pośpiechu, byle jak, bez uważności i artystycznych doznań. Smartfony dały nam możliwość wykonywania zdjęć w ilości hurtowej, ale prawdziwa magia pojawia się dopiero wtedy, gdy weźmiemy do ręki aparat fotograficzny. Od pewnego czasu szukaliśmy wartościowego formatu poświęconego fotografii, który spowoduje, że ludzie się w niej zakochają. Tak jak kiedyś dzięki programom telewizyjnym, stworzyliśmy w Polsce modę na taniec czy samodzielne aranżowanie przestrzeni w swoich domach, tak teraz liczymy, że dzięki "Perfect Picture", razem z naszym partnerem - firmą Canon, sprawimy, że nastanie moda na fotografowanie. Dodatkowo, ogromną przyjemnością jest współpraca z wybitnymi polskimi i światowymi fotografami - mówi Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający Golden Media Polska.

"Perfect Picture" - Ada Fijał uczestniczką nowego programu TVN7

W gronie śmiałków stających przed wyzwaniem wykonania perfekcyjnego zdjęcia znaleźli się uznani przedstawiciele świata show-biznesu. Niezwykłą przygodę z fotografią postanowiła rozpocząć między innymi ceniona aktorka i osobowość medialna, Ada Fijał.

Doskonale znana widzom i publiczności teatralnej artystka jest absolwentką krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych, ale może poszczycić się również dyplomem medycznym. Producentka instagramowego serialu "Szybkie Randki Idy" przed rozpoczęciem medialnej kariery ukończyła studia stomatologiczne. Czy umiejętność profesjonalnej oceny zdjęć rentgenowskich okaże się przydatna w programie "Perfect Picture"? Widzowie TVN7 już wkrótce poznają odpowiedź na to pytanie.

"Perfect Picture" - gdzie i kiedy oglądać?

Emisja premierowego odcinka "Perfect Picture" została zaplanowana na 7 października 2022 roku. Program będzie można śledzić w piątki o godz. 19:30 na antenie TVN7. Czy uczestnikom nowego show uda się wykonać prawdziwe "perfect picture", czyli idealne zdjęcie? A może odkryjemy wśród nich nieoszlifowany fotograficzny diament?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości