Gwiazdy

"Życie na kredycie". Kiedy emisja? Kim są bohaterowie?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy TVN
Uczestnicy programu "Życie na kredycie"

Już niebawem na antenie TTV premiera nowego reality show "Życie na kredycie". Kamery programu zagoszczą w domach Polaków, by sprawdzić, jak rodziny radzą sobie z drożyzną i finansami. Kogo zobaczymy w produkcji? Przedstawiamy bohaterów pierwszego takiego odcinkowego reportażu w kraju.

"Życie na kredycie" - kiedy emisja?

Pierwszy odcinek programu "Życie na kredycie" zostanie wyemitowany w stacji TTV już 19 września. Odcinki reality show będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20. Na ekranie zobaczymy historie sześciu rodzin, które podzielą się z widzami swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania w dobie inflacji. Poruszą tematy tabu jakimi są finanse, wynagrodzenie oraz wydatki. Niektórzy z nich po raz pierwszy zajrzą na konta bankowe współmałżonków.

Życie na kredycie

„Życie na kredycie” – nowy program TTV
„Życie na kredycie” – nowy program TTV Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Uczestnicy "Życia na kredycie"

W "Życiu na kredycie" wystąpią Klaudia i Paweł. To para motorniczych z Sosnowca, która wychowuje troje małych dzieci. Klaudia pracuje w zawodzie, natomiast Paweł w tym czasie zajmuje się domem. Bohaterowie show jakiś czas temu wzięli kilka kredytów na mieszkanie i samochód. Jak spłacać rosnące wciąż raty i jednocześnie odłożyć coś na czarną godzinę? To pytanie spędza im sen z powiek.

Dorota i Kamil od zawsze marzyli o pięknym domu. Osiągnęli swój cel, jednak do dziś muszą spłacać kilkutysięczny kredyt. Oszczędzanie i odmawianie sobie przyjemności? Te hasła działają na nich jak płachta na byka.

Kamila i Łukasz są rolnikami, którzy wychowują troje dzieci. Zajmowanie się gospodarstwem należy głównie do obowiązków Łukasza, który nie chce zatrudniać żadnego pomocnika. Od świtu do nocy spędza czas w pracy. Mimo tego finanse rodziny z Palczyna nie są stabilne. Rolnik każdego miesiąca zastanawia się, czy nie będzie musiał dokładać do interesu.

"Życie na kredycie" - kim są pozostali bohaterowie?

Beata i Marcel kochają wydawać pieniądze - na buty, biżuterię, markowe ubrania, zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej. Łącznie zarabiają 7 tysięcy złotych miesięcznie, które przeznaczają na przyjemności i na wychowanie 2,5 rocznej córki. Czy uda im się wypracować nawyk oszczędzania, czy może chęć zrobienia sobie operacji plastycznej będzie dla narzeczonych priorytetem?

Luksusowym życiem uwielbiają również chwalić się Wiesia i Robert. Drogie imprezy, na których serwują gościom owoce morza i oferują kąpiele w jacuzzi są w ich przypadku normą. 50-letni biznesmen musi jednak poważnie zastanowić się, jak w czasach inflacji rozdysponować domowym budżetem. Okazuje się, że przy rosnących ratach kredytu wynagrodzenie w kwocie 14 tysięcy złotych miesięcznie nie jest dla jego rodziny wystarczające.

Magda, Veronica i Lilly Rose to babcia, mama i córka, które mieszkają pod jednym dachem. Same o sobie mówią, że są niczym włoska rodzina. Jak podzielą domowe wydatki? Veronica i Lilly Rose zarabiają po trzy tysiące złotych. Czy taka suma wystarczy, by najmłodsza z kobiet mogła uzbierać pieniądze na wkład własny, otrzymać kredyt i kupić własne lokum?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TTV

Pozostałe wiadomości