Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel już wie, jak spędzi święta. Wybiera Podhale czy Warszawę?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Oskar Netkowski
Paulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego Narodzenia
Dzień Dobry TVN OnlinePaulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego Narodzenia

Prowadząca Dzień Dobry TVN przyłączyła się do akcji charytatywnej "Podaruj Misia", która wystartuje już 1 grudnia. A jak Paulina Krupińska-Karpiel spędzi tegoroczne Boże Narodzenie? Czy ma już prezenty dla najbliższych? Z tymi pytaniami zmierzyła się w przedświątecznej rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl. 

Paulina Krupińska-Karpiel o rodzinnych świętach

Paulina Krupińska-Karpiel od przeszło roku wita z uśmiechem na ustach widzów Dzień Dobry TVN z warszawskiego studia, po czym zmyka na Podhale, by odpocząć w gronie rodzinnym - u boku męża Sebastiana Karpiela-Bułecki i dzieci: córki Antoniny i syna Jędrzeja. A gdzie spędzi święta?

- Zawsze na dwa domy. Wigilię spędzamy tutaj (w Warszawie - przyp. red.) z moimi rodzicami, a potem jedziemy i do końca świąt i Sylwestra jesteśmy na Podhalu. Chociaż w tym roku mam tak niefortunnie grafik ułożony, że muszę pojechać na święta i wrócić. Choć może i dobrze odpocząć po tym świątecznym obżarstwie i zmusić się do pracy, a nie znowu siedzieć przy stole - zażartowała prowadząca Dzień Dobry TVN w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Jak w większości polskich domów - tak i u Pauliny Krupińskiej-Karpiel - tradycyjnym atrybutem Bożego Narodzenia jest choinka, którą nabywa w sprawdzonym miejscu. - Zawsze kupuję choinkę w doniczce, żeby potem móc ją zasadzić. By miała drugie życie, a nie ją wyrzucać. Chociaż ta sztuczna byłaby bardziej odpowiedzialna, ale jednak zapach choinki jest dla mnie tak powalający, że nie mogę sobie nigdy odmówić - podreśliła dziennikarka.

Paulina Krupińska-Karpiel o świątecznych prezentach

Kolejnym nieodłącznym elementem świąt są prezenty. Gospodyni Dzień Dobry TVN z wielką starannością dobiera upominki dla najbliższych.

- Zawsze kupuję prezenty w bardzo przemyślany sposób. Słucham moich bliskich, moich dzieci, rodziców. Wiem, o czym marzą, czego potrzebują i wychodzę naprzeciw tym potrzebom i oczekiwaniom. Jeśli wiem, że mogę już coś kupić w lipcu czy sierpniu, to kupuję z dużym wyprzedzeniem, żeby na ostatnią chwilę nie musieć się denerwować i za bardzo spinać - tłumaczyła.

Akcja "Podaruj Misia"

Sprawdzonym prezentem pod choinkę na pewno będą fundacyjne misie. W tym roku do wyboru mamy: Misia Góraleczkę Paulinkę, Misia Marcina Prokopa, Misia Małgorzaty Kożuchowskiej i Misia Doroty Wellman. Pieniądze ze sprzedaży zabawek wesprą budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Podarujcie Misia komuś, kogo kochacie i wesprzyjcie podopiecznych fundacji. Dwie przyjemności w jednej

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości