Gwiazdy

"Od samego początku wiedziałyśmy, że wygra jedna osoba". Co czują finalistki programu "Top Model 10"?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Magdalena
Brzezińska
Znamy finalistki 10. edycji „Top Model”

Finałowy odcinek jubileuszowej edycji programu "Top Model" to nie lada gratka dla widzów, którzy od wielu tygodni z zapartym tchem śledzą zmagania początkujących modeli i modelek. 24 listopada br. jedna z trzech pięknych uczestniczek rywalizacji otrzyma przepustkę do wielkiego świata pokazów mody i sesji zdjęciowych. W Dzień Dobry TVN Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka i Marcin Tyszka opowiedzieli o ostatnim etapie tej niepowtarzalnej przygody.

Wielki finał 10. edycji programu "Top Model"

Jubileuszowa edycja programu "Top Model" dostarczyła widzom wielu emocji. Kilkumiesięczna rywalizacja niosła za sobą nieoczekiwane zwroty akcji, momenty silnego wzruszenia, ale i wyjątkowo zabawne sytuacje, które na stałe zapisały się w pamięci miłośników formatu. Finał sezonu także pozostanie niezapomniany, a wszystko to za sprawą trzech wyjątkowych uczestniczek, które 24 listopada br. staną przed obliczem ważnego werdyktu.

Od samego początku wiedziałyśmy, że wygra jedna osoba. Wydaje mi się, że zostajemy cały czas w tych relacjach przyjacielskich

- oceniła Julia Sobczyńska, a jej deklaracja natychmiast spotkała się z aprobatą pozostałych kandydatek do tytułu "Top Model".

Program "Top Model" pomaga spełniać marzenia, ale jest także swoistym narzędziem, pozwalającym uczestnikom wprowadzać w życie istotne zmiany. Metamorfozy początkujących modeli i modelek dotyczą nie tylko wyglądu, ale także poziomu pewności siebie i samoakceptacji. Zdaniem Marcina Tyszki, to jeden z najważniejszych aspektów, na które warto zwrócić uwagę w ramach podsumowania jubileuszowego sezonu formatu.

- Jestem w "Top Model" od pierwszej edycji. Już od dziesięciu edycji współpracujemy z firmą Apart, która realizuje największe kampanie reklamowe z uczestniczkami. To jest ten moment magii. Kiedy dziewczyna przychodzi na casting do programu jest nieśmiała, nieopierzona. Jest śliczna, ale nieświadoma swojego piękna. I nagle dzięki nam i dzięki temu, co przeżywa przez kilka miesięcy, kompletnie się zmienia. To jest naprawdę niesamowite - zauważył uznany fotograf.

Marcin Tyszka o finale "Top Model 10"

Praca modelek to już nie tylko sesje zdjęciowe. W tym zawodzie coraz częściej zachodzi potrzeba wykazania się umiejętnościami aktorskimi, a wszystko to za sprawą cieszących się coraz większą popularnością nagrań o tematyce modowej. Finalistki 10. edycji programu "Top Model" potrafiły sprostać temu wyzwaniu. Co więcej, zachwyciły jurorów także siłą swojego charakteru.

- Każda z tych pań jest zupełnie inna. Myślę, że widzowie będą mieli bardzo trudny wybór, ponieważ mamy dwie blondynki na kanapie, ale jednak są to zupełnie różne osoby. Każda z nich jest troszeczkę diabełkiem i aniołkiem. Wyglądają dziś bardzo słodko, ale to są naprawdę bardzo mocne charaktery. I to kocha moda - podsumował Marcin Tyszka, zachęcając tym samym do śledzenia ostatnich, finałowych zmagań modelek.

Finał 10. edycji programu "Top Model" - gdzie oglądać?

Wielki finał 10. edycji programu "Top Model" rozpocznie się 24 listopada 2021 r. o godz. 21:30. Zwycięstwo zapewni wybranej kandydatce rozpoznawalność, nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, kontrakt z prestiżową agencją modelek i modeli, a także sesję okładkową w magazynie "Glamour".

Miłośnicy programu mogą śledzić zmagania Nicole Akonchong, Julii Sobczyńskiej i Dominiki Wysockiej na antenie TVN, jak również za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości