Gwiazdy

Półfinałowe zmagania w "MasterChef 10". Co czeka uczestników w San Sebastian?

Gwiazdy

Źródło:
masterchef.tvn.pl
Magda Gessler i uczestniczka "Master Chef"

Przed nami półfinały 10. sezonu programu "MasterChef". Jurorzy zabrali szczęściu uczestników w gastronomiczną podróż do San Sebastian. Kto poradzi sobie najlepiej?

"MasterChef 10" - półfinałowe zmagania

"MasterChef" to kulinarny program bijący rekordowe wyniki oglądalności. Przed nami półfinałowe zmagania jubileuszowej edycji programu, w której wezmą udział: Maciek, Kamila, Renia, Ela, Mariusz i Marco.

Jesteśmy w San Sebastian

To właśnie w kraju Basków sześcioro kucharzy powalczy o finał. Swoją hiszpańską, kulinarną przygodę zaczną od poznania lokalnych restauracji - jedna z nich odznaczona jest gwiazdką Michelin, a druga słynie z tradycyjnej kuchni. Uczestnicy na miejscu będą smakować, próbować, ale i dostaną porządną dawkę wiedzy od znakomitych szefów kuchni.

Zobacz wideo: Dziś gotują dla nas uczestnicy "MastefChefa"

Dziś gotują dla nas uczestnicy „MasterChefa”
Dziś gotują dla nas uczestnicy „MasterChefa” Źródło: Dzień Dobry TVN

Po tych przyjemnościach kucharki i kucharze zakaszą rękawy do pracy i będą musieli udowodnić, że przyswoili przekazane im informacje. Ich zadaniem będzie przygotowanie dwóch dań, po czym staną oko w oko z surowymi jurorami. Oceniać ich będą: Magda Gessler, Michel Moran oraz wybitni szefowie kuchni, którzy zweryfikują, czy uczniowie ich słuchali. Kto zwycięży w tej konkurencji?

"MasterChef 10" Źródło: TVN/x-news

"Masterchef" - gdzie oglądać?

Zmagania półfinałowe można obejrzeć 21 listopada (w niedzielę) o godz. 20 na antenie TVN lub w Player.pl. Uczestnicy walczą nie tylko o tytuł najlepszego kucharza, ale i nagrodę pieniężną i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Zobacz też:

Dominika Czerniszewska

Źródło: masterchef.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości