akcja Podaruj Misia

  akcja Podaruj Misia

  "To jest bardzo ważny cel"

  "Muszę pojechać i wrócić".

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  "Podaruj Misia" to wyjątkowa akcja charytatywna, które odbywa się co roku. W 2021 maskotki zaprezentowały już Paulina Krupińska-Karpiel i Małgorzata Socha. - Mam nadzieje, że miś Góraleczka przypadnie Wam i Waszym dzieciom do gustu - napisała nasza prowadząca.

  Już po raz 15. ruszyła wspólna akcja charytatywna Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl. W tegorocznej edycji "Podaruj misia" wzięło udział wiele gwiazd, a pluszaki z pomocą najpopularniejszych polskich designerów zaprojektowali Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magdalena Boczarska oraz Mateusz Gessler. Zobaczcie, jak wyglądają ich maskotki!

  Damian Michałowski konduktorem? Tak. Sprawdzał bilety na pokładzie bajecznego pociągu akcji "Podaruj Misia". W podróż zabrały się m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Anita Werner i Dorota Wellman, które opowiedziały, dlaczego akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam" jest taka fajna.

  "Podaruj Misia" 2020. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych pluszaki powracają już 15 raz! Miś to nie tylko świetny prezent dla naszych najbliższych, ale również pomoc dla chorych dzieci. Dochód z tej wyjątkowej akcji charytatywnej zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam.

  Ruszyła 12. edycja wyjątkowej akcji "Podaruj Misia". Jej tegorocznymi puchatymi gwiazdami są: Emma, Asia, Lui i Tymek. Kto je stworzył i czym inspirowali się projektanci? Ile w tym roku powstało miśków? Gdzie można je kupić?