Gwiazdy

Martyna Wojciechowska dumna z wyjątkowej pasji córki: "Zawsze będę Ci kibicować z ziemi"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Córka Martyny Wojciechowskiej wzięła udział w zawodach Flyspot Polish Open. Nastolatka odziedziczyła ambicję i odwagę po mamie, dlatego latanie w tunelu aerodynamicznym to wyzwanie szyte na miarę jej możliwości. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" pochwaliła się niezwykłym wyczynem swojej pociechy. Opublikowane przez nią nagranie robi wrażenie.

Martyna Wojciechowska o osiągnięciach córki

Martyna Wojciechowska jest dumną mamą trzynastoletniej Marysi. Podróżniczka rzadko porusza temat córki w mediach społecznościowych, ponieważ pilnie strzeże prywatności swojej rodziny. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. W rozległym wpisie opowiedziała o wyjątkowej pasji swojej pociechy.

- Moja Marysia w miniony weekend wzięła udział w VII FLYSPOT POLISH OPEN i MISTRZOSTWACH POLSKI I choć tym razem nie stanęła na podium to, jak sama powiedziała: "Było super! Mimo, że nic nie wygrałam to i tak się cieszę, że byłam. JESTEM ZADOWOLONA Z SIEBIE I TO SIĘ LICZY. Czekam już na zawody czerwcowe" - czytamy na Instagramie.

Flyspot Polish Open to międzynarodowe zawody w lataniu w tunelu aerodynamicznym. Indoor skydiving jest nie należy do łatwych dyscyplin, jednak zyskuje coraz więcej zwolenników. W tym roku mistrzostwa zostały zorganizowane w Katowicach. Martyna Wojciechowska opublikowała w sieci film, podkreślający niezwykle widowiskowy charakter tego sportu.

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska i jej szczyty marzeń 

Martyna Wojciechowska i jej szczyty marzeń
Martyna Wojciechowska i jej szczyty marzeń Źródło: Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska jest dumna z postawy córki

Trzynastoletnia Marysia nie sięgnęła po tytuł zwycięzcy, ale wykazała się godną naśladowania postawą. Zaimponowała tym samym swojej mamie i przyniosła jej kolejny powód do dumy.

- Umieć czasem przegrywać i mieć wciąż zapał do działania oraz apetyt na więcej, to jedna z najważniejszych życiowych umiejętności. Szacun! Mańka FLY HIGH, dla mnie zawsze jesteś najlepsza i zawsze będę Ci z ziemi kibicować! - zapewniła Martyna Wojciechowska, prowokując tym samym do dyskusji swoich fanów.

Pod postem pojawiły się pełne uznania komentarze. Internauci byli pod wrażeniem umiejętności nastolatki. Wielu z nich zwróciło także uwagę na fakt, że Martyna Wojciechowska jest niezastąpionym wzorem do naśladowania dla córki.

"Cudnie to wygląda! Nie stanąć na podium to nie znaczy przegrać. Zdobyła doświadczenie i wspaniały czas z najbliższą jej osobą. Czyż może być coś bardziej wartościowego?", "Żeby wygrać, trzeba umieć przegrać. Brawo Mania", "Gratuluję zapału, wytrwałości i pasji", "To wszystko ta młoda kobieta ma po mamie" - czytamy.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości