Gwiazdy

Jennifer Lopez w nowej komedii romantycznej. Data premiery spodoba się wielu zakochanym

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z życia gwiazd

"Marry me" to tytuł najnowszej komedii romantycznej z Jennifer Lopez oraz piosenki, która go zapowiada. Dostępny jest już zwiastun filmu, a Mateusz Hładki zdradził w Dzień Dobry TVN w jaką postać wcieliła się gwiazda.

Jennifer Lopez w filmie "Marry me"

Jennifer Lopez zagrała w komedii romantycznej "Marry me". Dostępny jest już zwiastun filmu. Mateusz Hładki wie nieco więcej na temat fabuły, a także kogo zagrała gwiazda.

- Jennifer Lopez gra gwiazdę. Jej partner, grany przez Malumę, też jest gwiazdorem muzyki i mają brać ślub. Ślub ma być wyjątkowy, bo mają go wziąć przed publicznością na jednym z koncertów. Do ślubu nie dochodzi, okazuje się, że tam była zdrada i inne niecne zajścia. Co robi bohaterka grana przez Jennifer Lopez? Ona sięga po pierwszego lepszego faceta z publiczności - zdradził dziennikarz.

Premiera filmu odbędzie się w walentynki.

Jennifer Lopez i Bena Afflecka - kiedy ślub

Ruszyła promocja "Marry me". Podczas wywiadów Jennifer Lopez pytana jest o ewentualny ślub z Benem Affleckiem. - Rozważyłabym taką możliwość - miała odpowiedzieć gwiazda.

Jennifer Lopez i Ben Affleck od kilku miesięcy są parą. Wrócili do siebie po wielu latach od rozstania. Tabloidy nie przestają o nich pisać, dlatego z pewnością ich ślub byłby ogromnym wydarzeniem.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości