Ewa Kasprzyk szczerze o swoim wyglądzie: "Generalnie lubię siebie". Którą część ciała uważa za największy atut?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Ewą Kasprzyk

Ewa Kasprzyk to jedna z najlepszych i najbardziej wyrazistych polskich aktorek. Czy dalej odczuwa tremę przed wejściem na scenę? Z kim chciałaby się na niej spotkać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale.

Ewa Kasprzyk o pracy

Z Ewą Kasprzyk w warszawskim Teatrze Polonia spotkał się Mateusz Hładki. Nasz reporter zapytał, czy po tylu latach w zawodzie, przed wejściem na scenę odczuwa jeszcze tremę? - Bez tremy mogłabym zacząć sprzedawać pietruszkę. Trema jest potrzebna - podkreśliła Ewa Kasprzyk.

Wyznała, że bardzo by chciała jeszcze raz spotkać się na scenie z Danielem Olbrychskim. - Gramy teraz razem. Wcześniej spotkaliśmy się na planie filmowym, ale to było dawno temu. Mam nadzieję, że jeszcze będzie nam dane się spotkać - dodała.

Musiało się też pojawić pytanie kultową już komedię z jej udziałem, czyli "Kogel-mogel". Aktorka wcieliła się tam w postać Barbary Wolańskiej, u której zatrudnia się główna bohaterka filmu. Czy lubi graną przez siebie postać? - Lubię Wolańską do pewnego stopnia - mówiła ze śmiechem aktorka.

Ewa Kasprzyk prywatnie

Ewa Kasprzyk w rozmowie z Mateuszem Hładkim przyznała, że lubi kontrakt z ludźmi i zdecydowanie uważa się za duszę towarzystwa. A co najbardziej ceni w swoim wyglądzie? - Generalnie lubię siebie. Nie mam ulubionych partii, choć uważam, że nogi mam całkiem niezłe - stwierdziła ze śmiechem. Swój charakter natomiast najbardziej ceni za energię i za to, że nie ma w niej złości.

Padło również pytanie o dwóch amerykańskich przystojniaków - Brada Pitta i George'a Clooneya. Którego z nich by wybrała? Który robi na aktorce większe wrażenie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości