Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski zaręczeni. Aktorka pokazała pierścionek

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski podbili serca widzów nowego programu "Power Couple". Wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, jak bardzo są w sobie zakochani. Para spotyka się od ponad dwóch lat. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji. Niedawno zaś pokazała pierścionek.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - historia wielkiej miłości

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski poznali się w Gdańsku. Biorąca udział w programie "Power Couple" para poinformowała ostatnio o swoich zaręczynach. Aktorka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę na zboczach Akropolu - czyli ciut inaczej niż planowali. - Ja byłam na Akropolu dwukrotnie - powiedziała, natomiast jej partner dodał: - Ja też byłem, także mogliśmy tego dokonać pod Akropolem. Źle sprawdziliśmy godziny otwarcia i zamknięcia. Potem mieliśmy uroczo, bo szybko zrobiło się ciemno.

Ewa Kasprzyk pokazała pierścionek

Niedawno para wzięła udział w konferencji prasowej w związku z premierą programu "Power Couple". Kiedy jeden z dziennikarzy zapytał ją o okoliczności związane z zaręczynami, aktorka wyciągnęła rękę, pokazując pierścionek.
- Pół karata, pan sobie zdaje sprawę, pół karata? - śmiała się Ewa Kasprzyk. Zarówno aktorka, jak i jej ukochany po prostu promienieli ze szczęścia. Ich radość możecie zobaczyć na nagraniu. Wyglądają ze sobą po prostu pięknie, prawda?
- Urocza para, Ewa Kasprzyk i jej partner "robią robotę" w programie - podkreśliła Sandra Hajduk, gorąco zachęcając do oglądania "Power Couple".
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz też:
Autor: Ola Lipecka

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości