Ewa Kasprzyk na łóżku z reżyserem "Kogla-mogla". Aktorka pisze o mobbingu w pracy

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk wzbudziła spore kontrowersje swoim najnowszym wpisem. Gwiazda pokazała zdjęcie sprzed laty z planu "Kogla-mogla". Fotografia ukazuje, jak leży na łóżku z reżyserem filmu, Romanem Załuskim. Aktorka zastanawia się, gdzie dzisiaj jest granica mobbingu, a gdzie była kiedyś.

Ewa Kasprzyk: kariera

Ewa Kasprzyk kojarzona jest przez fanów kina głównie z rolami komediowymi. Przypomnijmy, że aktorka na wielkim ekranie debiutowała w latach 80. XX w. Ostatnimi czasy mogliśmy podziwiać ją w filmach Patryka Vegi, a także w "Banksterach", "Mayday" czy kontynuacji kultowego "Kogla-mogla".
Nie jest tajemnicą, że to właśnie filmy Romana Załuskiego sprawiły, że Kasprzyk zyskała popularność oraz rzeszę fanów. Wielbiciele do dzisiaj z sentymentem wracają pamięcią do jej kultowej roli Barbary Wolańskiej, czyli mamy Piotrusia.

Ewa Kasprzyk wspomina "Kogel-mogel"

Ewa Kasprzyk wykorzystując kadr otwierający trylogię nakręconego w 1988 roku "Kogla-mogla", postanowiła odnieść się do tematu mobbingu. Gwiazda pokazała czarno-białe zdjęciu, na którym leży na łóżku z reżyserem filmu – Romanem Załuskim.
- Wspaniały Roman Załuski podczas zdjęć do Kogla Mogla. Chyba? Coś tłumaczy, pokazuje, leży na łóżku z aktorką, czy oby nie za blisko? Czy to już mobbing w pracy. Może? Wtedy to zupełnie było inaczej odbierane… Cóż, znak czasów. Tempora mutantur nos et mutamur in illis... (Czasy się zmieniają, a my zmieniamy się wraz z nimi - przyp. red.) jak mówi łacińskie przysłowie - skwitowała aktorka.
Fani nie szczędzili w komentarzach ich wspomnień związanych z "Koglem-moglem":
  • "Kogel-mogel"... Byłam wtedy małą dziewczynką. Od tamtej pory niezmiennie ukochany. Pani rola - wspaniała! Rzekłabym... jakby luksusowa.
  • Mój ulubiony polski film, a pani rola najlepsza.
  • "Kogel-mogel" to klasyka gatunku. Pani rola oscarowa.

"Power Couple" - Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Przypomnijmy, że obecnie Ewę Kasprzyk możemy oglądać w najnowszej produkcji TVN "Power Couple". Aktorka występuje w programie razem ze swoim narzeczonym Michałem Kozerskim.
Zakochani są razem od dwóch lat i długo ukrywali się ze swoim uczuciem. Para ma już wstępne ślubne plany. Ceremonia odbędzie się w Afryce - najprawdopodobniej w RPA lub w Mozambiku. Czarny Kontynent jest ulubionym kierunkiem Kozerskiego. Natomiast Ewa Kasprzyk zdecydowanie lepiej czuje się w Tajlandii.
Program dostępny jest w serwisie Player.pl oraz na antenie TVN.
Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości