Styl życia

Jaką biżuterię warto kupić na Black Friday? Praktyczne rady ekspertki

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Black Friday za pasem
Dzień Dobry TVNBlack Friday za pasem

Marka biżuteryjna Apart przedłuża Black Friday i rozpoczyna Black Week, który potrwa aż do 29 listopada. Diamenty, pierścionki, naszyjniki, kolorowe kamienie. Wszystko, co najmodniejsze w tym sezonie będzie można kupić w okazyjnej cenie.

Black Week zamiast Black Friday

Black Friday to czas, w którym można kupić różne produkty po bardzo atrakcyjnych cenach. Również biżuterię, która będzie uzupełnieniem stylizacji. - Startujemy już dzisiaj i trwa to aż do Cyber Monday, czyli do przyszłego poniedziałku - powiedziała Nina Mazurek, ekspert ds. biżuterii.

Firma proponuje rabaty dla osób, które wybiorą więcej produktów, dlatego warto zastanowić się nie tylko nad czymś dla siebie, ale także nad prezentem dla najbliższych. - Promocja jest tym atrakcyjniejsza im więcej rzeczy zdecydujemy się kupić - podkreśliła ekspertka.

Jaką biżuterię wybrać?

Zdaniem Kingi Burzyńskiej jest to dobry moment, by pozwolić sobie na pierścionki z diamentami i to nie tylko klasycznymi. - Kolory są modne od jakiegoś czasu, one wróciły do biżuterii. Widzimy, że złoty wypchnął srebro, chociaż mówimy o kolorze złotym, może być też srebro pozłacane, biżuteria ze stali szlachetnej. Rzeczywiście kolor złoty od kilku sezonów jest numer jeden - powiedziała ekspertka.

Mocnymi trendami w tym sezonie są także perły i łańcuchy oraz ich połączenie. Te pierwsze mogą mieć nieregularny kształt. Black week to tez idealny moment, żeby kupić pierścionki zaręczynowe.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości