Gwen Stefani wyszła za mąż. Sekretny ślub w stanie Oklahoma

Gwen Stefani i Blake Shelton już po ślubie! Para pochwaliła się zdjęciami
Gwen Stefani i Blake Shelton powiedzieli sobie tak. Piosenkarka poślubiła swojego ukochanego w jego rodzinnym stanie Oklahoma. Choć ceremonia była utrzymywana w tajemnicy, to tuż po jej zakończeniu w sieci pojawiły się zdjęcia potwierdzające domysły fanów i dziennikarzy.

Gwen Stefani wzięła ślub

Amerykańskie tabloidy oszalały. Nie dość, że Gwen Stefani ponownie została mężatką, to ślub zorganizowano z dala od wścibskich fotoreporterów. Jedynie magazynowi "Paxe Six" udało się zdobyć kilka zdjęć, które zostały wykonane z lotu ptaka - widać na nich kapliczkę, w której zakochani ślubowali sobie miłość do grobowej deski oraz samochody gości. Na parkingu wypatrzono również rodziców 51-letniej panny młodej.

O ślubie Gwen Stefani plotkowano już od miesiąca, kiedy to na jej palcu dostrzeżono diamentową obrączkę. To był jednak fałszywy alarm. Gdy w ubiegłym tygodniu dziennikarze wytropili, że para wystąpiła o pozwolenie na ślub w stanie Oklahoma, stało się jasne, że wielki dzień dla zakochanych dopiero nadchodzi. Zdaniem amerykańskiej prasy, wesele odbyło się na rodzinnej farmie pana młodego. Na tę okazję wybudowano tam maleńką kaplicę, w której para złożyła przysięgę.

Gwen Sefani i Blake Shelton - historia związku

Gwen i Blake poznali się na planie amerykańskiej edycji "The Voice", gdzie pełnili funkcję trenerów. Oficjalnie są ze sobą od 2015 roku. Wówczas piosenkarz wystąpił o rozwód ze swoją drugą żoną Mirandą Lambert. Ich małżeństwo trwało zaledwie trzy lata.

Kilka tygodni później fani Gwen Stefani i Gavina Rossdale'a przeżyli prawdziwy szok, dowiadując się o rozstaniu ich idolki. Para zdecydowała się na rozwód po 13 latach wspólnego życia. Owocem ich małżeństwa jest trzech synów: Kingston James McGregor (ur. 26 maja 2006), Zuma Nest Rock (ur. 21 sierpnia 2008) i Apollo Bowie Flynn (ur. 1 marca 2014).

Gwen Stefani po raz pierwszy pojawiła się z nowym partnerem na czerwonym dywanie na oscarowym after party "Vanity Fair" w 2016 roku. W październiku 2020 para ogłosiła zaręczyny.

Zobacz wideo: Gwen Stefani i Blake Shelton już po ślubie! Para pochwaliła się zdjęciami

Cover Video/x-news

Zobacz też:

Reporterka Uwagi! TVN napisała książkę o cmentarzysku w Bykowni. "Cała zbrodnia katyńska nadal pozostaje w strefie badań"

Rocznice ślubu – nazwy, które wiele mówią

Naga Maria Peszek w najnowszym teledysku. "Nie jestem grzeczna i nikogo nie będę pytać"

Autor: Adam Barabasz

podziel się:

Pozostałe wiadomości