Paulina Krupińska-Karpiel i Małgorzata Socha pokazały Misie Fundacji TVN. "Cudowna inicjatywa"

Paulina Krupińska-Karpiel, Małgorzta Socha
Paulina Krupińska-Karpiel, Małgorzta Socha
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
"Podaruj Misia" to wyjątkowa akcja charytatywna, które odbywa się co roku. W 2021 maskotki zaprezentowały już Paulina Krupińska-Karpiel i Małgorzata Socha. - Mam nadzieje, że miś Góraleczka przypadnie Wam i Waszym dzieciom do gustu - napisała nasza prowadząca.

Akcja "Podaruj Misia"

Fundacja TVN "nie jesteś sam" już po raz kolejny organizuje akcję "Podaruj Misia". Zasada jest prosta. Kupujecie maskotę, a dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na niesienie pomocy potrzebującym dzieciom. Na tę inicjatywę każdego roku czekają dzieci i dorośli. Najwięksi fani chwalą się pluszową kolekcją, w której są wszystkie fundacyjne misie. I nie ma się co dziwić, bo miś to wyjątkowy przyjaciel.

Małgorzata Socha po raz kolejny dołączyła do akcji "Podaruj Misia" i zapozowała do fotografii z trzema małymi przyjaciółmi:

Małgorzata Socha z Misiami Fundacji TVN "nie jesteś sam"
Misie 2021
Małgorzata Socha z Misiami Fundacji TVN "nie jesteś sam"
Źródło: Karolina Kalatzi/Dzień Dobry TVN Online

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała Misia Fundacji TVN

Wiemy też, jak będzie wyglądał Miś naszej prowadzącej Pauliny Krupińskiej-Karpiel, którego stworzyła wraz z projektantką Zofią Ślotałą-Haidar. Pluszak nawiązuje do rodzinnych stron Sebastiana Karpieli-Bułecka i ma góralski strój.

Poznajcie Misia Paulinkę, którego zaprojektowałam z @miss_zi, @petitemaison_official, żeby wesprzeć podopiecznych Fundacji TVN. Mam nadzieję, że miś Góraleczka przypadnie Wam i Waszym dzieciom do gustu. To wielki honor i wyróżnienie być częścią tej wspaniałej inicjatywy, która w tym roku zbiera pieniądze na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
- napisała gospodyni Dzień Dobry TVN.

I dodała, że misie dostępne będą od 1 grudnia. Jesteście ciekawi kto jeszcze zaprojektował Misia i dołączył do szlachetnej inicjatywy? Więcej szczegółów już wkrótce.

Natomiast osoby wspierające akcję już nie mogą się doczekać. "Kupuję co roku po dwa i wspieram również podopiecznych Fundacji TVN", "Zawsze biorę udział w akcji, cudowna inicjatywa", "Muszę ją mieć", "Śliczna Góraleczka. Dołączę się do akcji" - czytamy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska wspiera budowę Centrum Psychiatrii i Młodzieży

Anna Kalczyńska wspiera budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości