Podaruj Misia komuś, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam"

Aktualizacja:

"Podaruj Misia" 2020. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych pluszaki powracają już 15 raz! Miś to nie tylko świetny prezent dla naszych najbliższych, ale również pomoc dla chorych dzieci. Dochód z tej wyjątkowej akcji charytatywnej zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam.

"Podaruj Misia" 2020

"Podaruj Misia" to wyjątkowa charytatywna akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam". Co roku w grudniu do sprzedaży trafiają misie, które są tworzone przy udziale polskich gwiazd i projektantów. Kupując pluszaka sprawiasz radość nie tylko obdarowanej osobie, ale przede wszystkim pomagasz dzieciom, znajdującym się pod opieką Fundacji.

Misie Fundacji TVN 2020

W sprzedaży dostępne będą tradycyjnie cztery misie, nad którymi pracowały gwiazdy i najlepsi polscy projektanci.
W tym roku są to:
  • Magda Boczarska i Gosia Baczyńska (miś Magda)
  • Małgorzata Socha i Łukasza Jemioła (miś Małgosia)
  • Małgorzata Rozenek Majdan i duet Parocki&Brzozowski (Miś Gosia)
  • Mateusz Gessler i Tomasz Ossolinski (miś Mateusz)
Partnerami akcji są firma Allegro oraz sieć Drogerii Rossman.

Kiedy startuje akcja "Podaruj Misia"?

Akcja "Podaruj Misia" staruje w Mikołajki 6 grudnia. Pluszaki do sprzedaży trafiają każdego roku na początku grudnia, bo to idealny prezent pod choinkę. Na profilu facebookowym Fundacji TVN, fani miśków publikują zdjęcia kolekcji zbieranych od pierwszej edycji akcji.

Gdzie można kupić misie Fundacji TVN?

Misie będzie można kupić w drogeriach sieci Rossmann oraz online w serwisie Allegro.pl na specjalnej stronie poświęconej akcji fundacyjnej: podarujmisia.allegro.pl.
Misie są bardzo popularne, dlatego szybko się wyprzedają. W przypadku sprzedaży online zachęcamy do sprawdzania dostępności pluszaków. Na koncie użytkownika "Allegro_CSR" - do zakończenia akcji, będą dodawane nowe oferty, aby wszyscy mieli szansę na zakup. Pamiętaj, że każdy miś podróżuje w osobnym kartonie. Nawet jak zamówisz więcej pluszaków – do czego Was zachęcamy – każdy zostanie wysłany oddzielnie. Wysyłka misiów zakupionych w ramach akcji "Podaruj misia" jest całkowicie darmowa, ale realizowana tylko na terenie Polski.

Ile kosztuje miś Fundacji TVN?

Miś kosztuje 50 pln, a cały dochód ze sprzedaży przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam".
Zobacz także:
Autor: Aleksandra Pietrzak
Pozostałe wiadomości