Gwiazdy

Olek Klembalski na scenie Dzień Dobry TVN. Wykonał poruszającą piosenkę "Ulotnie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Olek Klembalski w piosence „Ulotnie”
Olek Klembalski w piosence „Ulotnie”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Olek Klembalski jest bardzo utalentowanym wokalistą młodego pokolenia. Ma dopiero 16 lat, a już doskonale wie, że to właśnie z muzyką chce związać przyszłość. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował najnowszy singiel "Ulotnie" i dał popis swoich umiejętności.

Olek Klembalski - wokalista

Muzyka towarzyszy Olkowi od najmłodszych lat. Gra na skrzypcach i pianinie, a także uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. Ma już doświadczenie sceniczne - w dzieciństwie występował w musicalach oraz jest laureatem wielu konkursów i festiwali, zarówno tych krajowych, jak i międzynarodowych.

Tworzenie muzyki sprawia Olkowi ogromną radość, dlatego jakiś czas temu zajął się komponowaniem własnych utworów. W marcu ukazał się jego debiutancki singiel "Ulotnie". Wydanie piosenki było jego ogromnym marzeniem. W niedalekiej przyszłości Klembalski chce wydać kolejne kawałki i częściej występować przed publicznością.

Olek Klembalski - "Ulotnie"

Tekst do piosenki "Ulotnie" napisała Aleksandra Potrykus. Opowiada o ulotnych chwilach, momentach, które chcemy, aby trwały wiecznie. Niestety, czasu nie da się zatrzymać, ale warto zachować w pamięci piękne wspomnienia. Utwór zachowany jest w spokojnym, poważnym i melancholijnym tonie. Słychać w nim wiele instrumentów, m.in. pianino i skrzypce.

Jak Olek Klembalski wypadł na scenie Dzień Dobry TVN? Cały występ 16-letniego wokalisty można zobaczyć w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości