Gwiazdy

Ola Żebrowska nago. Ciążowe zdjęcie podbija sieć

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/EastNews

Ola Żebrowska wrzuciła do sieci półnagie zdjęcie z łazienki . Pozuje na nim z ciążowym brzuchem przełamując pewne tabu. Fani są jej wdzięczni za autentyczność i naturalność.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są jednym z najbardziej podziwianych małżeństw w polskim show-biznesie. Kilka miesięcy temu ich rodzina powiększyła się. Mały Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia. Dumna mama pokazała zdjęcie z czasów ciąży.

Ola Żebrowska pokazała nagie zdjęcie

Żona Michała Żebrowskiego bardzo chętnie pokazywała w sieci zdjęcia, kiedy była w ciąży z niedawno powitanym na świecie synkiem. Kiedy mały Feliks jest już na świecie, świeżo upieczona mama również nie ma oporu przed publikowaniem postów, na których karmi dziecko piersią, bądź jak bierze z nim wspólną kąpiel.

Ola najwyraźniej zatęskniła za czasami oczekiwania na malucha, bo wrzuciła do sieci półnagie zdjęcie z łazienki, na którym pokazuje z ciążowym brzuchem. Zresztą spójrzcie sami:

Nagie zdjęcie, o które nikt nie prosił

- napisała gwiazda pod fotką.

Ola Żebrowska wprawiła fanów w zachwyt.

Uwielbiam Twoją autentyczność w czasie tych wszystkich udoskonalanych zdjęć

- napisała jedna z wielbicielek.

Michał i Ola Żebrowscy - ile mają dzieci?

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że marzy mu się duża rodzina. Natomiast jego żona Aleksandra sama ma siedmioro rodzeństwa i wiele razy dawała odczuć, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Do niedawna zakochani byli rodzicami dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. W sierpniu tego roku klan Żebrowskich powiększył się, kiedy do rodzeństwa dołączył mały Feliks. Kto wie, może Ola i Michał nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz też:

Ola Żebrowska w wannie z dzieckiem. "Tyle miłości!"

Ola Żebrowska krytykuje modę na szybką utratę kilogramów po ciąży. "Wyrzuć te za ciasne jeansy, daj sobie czas"

Rusza akcja #Przytul dziecko. Michał Żebrowski: „Nie wyobrażam sobie życia bez przytulania i jestem od tego wręcz uzależniony”

Zobacz wideo: Anne Hathaway potwierdziła, że była w ciąży podczas kręcenia filmu „Wiedźmy”. Zdradziła też imię synka

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości