Gorące tematy

Ola Żebrowska w wannie z dzieckiem. "Tyle miłości!"

Ola Żebrowska

Bartosz Krupa/East News

Gorące tematy

Ola Żebrowska w wannie z dzieckiem. "Tyle miłości!"

Ola Żebrowska

Bartosz Krupa/East News

Ola Żebrowska po raz kolejny rozczuliła internautów. Świeżo upieczona mama wrzuciła do sieci zdjęcie z kąpieli z dzieckiem. Zachwyceni takim widokiem fani, chętnie komentowali jej najnowszy wpis. Trudno oderwać wzrok od małego Feliksa.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Kilka miesięcy temu ich rodzina powiększyła się. Mały Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia. Dumni rodzice chętnie prezentują wyimki z życia z maluchem.

Ola Żebrowska na intymnym zdjęciu z synem

Żona Michała Żebrowskiego chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z niedawno powitanym na świecie synkiem. Świeżo upieczona mama nie ma oporu przed publikowaniem postów, na których karmi dziecko piersią, bądź tak jak teraz, bierze z nim wspólną kąpiel. Jednak zawsze dba o prywatność malucha i nie pokazuje jego twarzy. 

Cudowne zdjęcie, tyle miłości

- zachwycił się jeden z fanów.

Wspaniałe zdjęcie... Będzie kiedyś cudowną pamiątką! 

- napisała użytkowniczka Instagrama.

Choć post Oli Żebrowskiej budził w większości pozytywne reakcje, to znaleźli się przeciwnicy publikowania takich treści w sieci. Wtedy z odsieczą przyszły inne mamy, które wstawiły się za Żebrowską.

U nas wspólna kąpiel to już codzienna rutyna 

- skwitowała jedna z obserwatorek gwiazdy.

Michał i Ola Żebrowscy - ile mają dzieci?

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że marzy mu się duża rodzina. Natomiast jego żona Aleksandra sama ma siedmioro rodzeństwa i wiele razy dawała odczuć, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. 

Do niedawna zakochani byli rodzicami dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. W sierpniu tego roku klan Żebrowskich powiększył się, kiedy do rodzeństwa dołączył mały Feliks. Kto wie, może Ola i Michał nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz wideo: Jak całuje Żebrowski?

Zobacz też:

Miłość wg Żebrowskich

Ola Żebrowska krytykuje modę na szybką utratę kilogramów po ciąży. "Wyrzuć te za ciasne jeansy, daj sobie czas" 

Rusza akcja #Przytul dziecko. Michał Żebrowski: "Nie wyobrażam sobie życia bez przytulania i jestem od tego wręcz uzależniony"

Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0