Gwiazdy

Natasza Urbańska ze złotą maską "Mask Singer". "Odkryłam w sobie odwagę"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Czasem słońce, czasem deszcz
Czasem słońce, czasem deszcz Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zagadka "Mask Singer" rozwiązana. 7 maja odbył się wielki finał programu. W ostatnim odcinku na scenie zaprezentował się Deszcz, Kogut oraz Bocian, czyli kolejno Natasza Urbańska, Krzysztof Skórzyński i Ania Karwan. Jak uczestnicy wspominają udział w tajemniczym show?

Mask Singer – finał

"Mask Singer" to najlepiej oglądany program rozrywkowy ostatnich lat na świecie, który do tej pory podbił serca widzów w 41 krajach! W sobotę polscy detektywi rozwiązali zagadkę i zdemaskowali pozostałe postacie. Wyniki prezentują się następująco: Miejsce trzecie trafiło do koguta, czyli Krzysztofa Skórzyńskiego, miejsce drugie do bociana, czyli Ani Karwan, złotą maskę otrzymał deszcz - Natasza Urbańska

- Fajna przygoda, ten program wydawał mi się bardzo abstrakcyjny i on taki był. Pomyślałam sobie, że zabawię się w tę konwencję i może się czegoś nowego nauczę. Ta maska dała mi to, że byłam anonimowa. Ja odkryłam w sobie odwagę, że sięgam po trudny repertuar, że śpiewam takie dźwięki, których bym jako Natasza nie zaśpiewała. Otwierały się przestrzenie, których ja się nie spodziewałam – powiedziała Natasza.

Pozostali finaliści również potwierdzili, że występy z maskami dawały odwagę i swobodę, by robić więcej i traktować program jak zabawę.

- Śpiewanie przez 2 miesiące pod maską spowodowało, że ja się odważyłam zrobić duży uśmiech w stosunku do swojej osoby. Nagle odkryłam w sobie dystans i taką radochę, ponieważ wygłupiałam się do granic możliwości. Nikt nie wiedział, kto to jest, były podejrzenia. Ale nie miałam poczucia, że muszę mieć ładną buzię z makijażem, była totalna swoboda. Nie miałam brzemienia, że zostanę oceniona – dodała Ania Karwan. Krzysztof przyznał natomiast, że nigdy wcześniej nie odważyłby się stanąć na scenie. Występy w masce dały mu jednak siłę, by spróbować.

Natasza Urbańska, Krzysztof Skórzyński i Ania Karwan na scenie Dzień Dobry TVN

Natasza Urbańska jako zwyciężczyni programu zaśpiewała na naszej scenie piosenkę "Love me again". Jak podoba wam się ten wykon?

Natasza Urbańska w piosence „Love me again”
Natasza Urbańska w piosence „Love me again” Źródło: Dzień Dobry TVN

W studio widzowie mogli usłyszeć też Krzysztofa Skórzyńskiego. "Kogut" wykonał piosenkę "Use somebody" formacji Kings of Leon.

Krzysztof Skórzyński w piosence „Use somebody"
Krzysztof Skórzyński w piosence „Use somebody" Źródło: Dzień Dobry TVN

Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała także Ania Karwan.

Ania Karwan w piosence „Unbreak my heart”
Ania Karwan w piosence „Unbreak my heart” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości