Gwiazdy

Magiczne urodziny córek Anny Lewandowskiej. Fani: "Przepięknie wyglądacie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Uśmiechnięta Anna Lewandowska w studiu Dzień Dobry TVN

Klara i Laura Lewandowskie obchodziły w maju urodziny. Z tej okazji rodzice zorganizowali dla dziewczynek przyjęcie na świeżym powietrzu. Nie zabrało atrakcji. Co było motywem przewodnim?

Urodziny Klary i Laury

Życie Anny i Roberta odmieniło się pięć lat temu. To właśnie wtedy 4 maja 2017 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka Klara. W 2020 roku dziewczynka doczekała się siostry. 6 maja 2020 urodziła się Laura. Obecnie szczęśliwi i spełnieni rodzice umiejętnie łączą życie zawodowe i przyziemne obowiązku, tak, by poświęcać bliskim jak najwięcej czasu. W sieci podziwiać możemy relacje ze wspólnych spacerów, wyjazdów oraz imprez. Niedawno Anna pochwaliła się zdjęciami z urodzinowego przyjęcia. Jak się okazało, 5-letnia Klara i 2-letnia Laura celebrowały urodziny razem.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Party zorganizowane zostało na świeżym powietrzu i jak możemy się domyślać, nie zabrakło atrakcji. Motywem przewodnim była Kraina Lodu a kolorem dominującym róż. Zdjęciami z wydarzania trenerka pochwaliła się na Instagramie.

Magiczny dzień z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, aby świętować urodziny naszych dziewczyn!

Ania Lewandowska zorganizowała dla córek urodziny – fani komentują

Pod zdjęciem Ani pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani składali dla Laury i Klary szczere życzenia, a także licznie komplementowali rodzinę.

- "Wszystkiego najlepszego dla dziewczynek. Cudnie razem wyglądacie", "Cudowni jesteście", "Przepiękni" - pisali fani.

Na urodzinowym zdjęciu uwagę przyciągają także kreacje. Obie dziewczynki postawiły na róż i tiulowe spódniczki. Jasno różową marynarkę wybrała również Ania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Pozostałe wiadomości