Gwiazdy

Beata Kozidrak wspomina występ w "Mask Singer" i zdradza plany na przyszłość. "Życie nas zaskakuje"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Beata Kozidrak zdemaskowana
Beata Kozidrak zdemaskowana Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Mask Singer" to muzyczne widowisko, najbardziej oczekiwany i tajemniczy program w wiosennej ramówce stacji. Niestety śledztwo dobiega końca. Już w sobotę 7 maja, w finałowym odcinku programu poznamy tożsamość trojga gwiazd, które kryją się w kostiumach Deszczu, Bociana i Koguta! O emocjach i udziale w przedsięwzięciu porozmawialiśmy natomiast z Beatą Kozidrak, która wystąpiła jako Słońce.

Beata Kozidrak w Mask Singer

W półfinale "Mask Singer" z programem musiało pożegnać się Słońce, czyli Beata Kozidrak. Jak wokalistka zespołu Bajm wspomina udział w programie?

- Na początku myślałam, że w tym programie chodzi o to, żebym się maskowała. Wybrałam piosenkę Madonny, a później wszyscy zaczęli mówić, żeby śpiewać swoim głosem. Mnóstwo fanów mnie poznało. Jedni mówią, że po ruchach inni, że po głosie. Było śmiesznie, ciekawa przygoda muzyczna w moim życiu. Tylu coverów chyba nigdy w życiu nie śpiewałam – powiedziała. A następnie dodała, że występowanie w masce nie należało do najłatwiejszych zadań, gdyż brakowało powietrza.

Udział w programi dobiegł końca, jednak Beata ma dalsze plany zawodowe. Artystka pracuje nad płytą, a następnie rusza w trasę koncertową.

Teraz pracuję nad płytą, właśnie ją kończę. Po urodzinach weszłam do studia i nagrałam hit, cudowną piosenkę. Wczoraj skończyłam tekst do niej. 13 maja możecie usłyszeć mój nowy singiel i teledysk, 15 maja gram w Poznaniu. Będzie jeszcze letnia trasa koncertowa, trasa w Stanach i na jesień Wyspy Brytyjskie.

Beata Kozidrak odniosła się także do pytań dotyczących wyroku. - To nie jest łatwe, ale muzyka jest dla mnie najważniejsza, moi fani i moja rodzina. Życie nas zaskakuje w różnych momentach, coś się może wydarzyć. To jest trudny zawód, bardzo sterujący, nie każdy o tym wie. Jestem i byłam osobą pracowitą, odpowiedzialną za to, co robię, może za bardzo – powiedziała.

Mask Singer – finałowy odcinek

Zabawa w detektywów powoli dobiega końca. Po tygodniach rozszyfrowywania tropów, łączenia faktów i szukania informacji zakamuflowanych we wskazówkach, w końcu dowiemy się, kto kryje się w kostiumach finalistów. Tym razem postaci staną do muzycznych pojedynków i zaśpiewają m.in. kultowy utwór "YMCA" zespołu Village People czy hit "Love Me Again" John'a Newman'a.

Czy któryś z detektywów okaże się być mistrzem dedukcji i rozwiąże najgorętszą telewizyjną zagadkę tej wiosny? Do kogo trafi statuetka Złotej Maski? Tego dowiemy się w sobotę 7 maja, o godz. 20:05.

Mask Singer – co to?

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości