Gwiazdy

Natalia Szroeder grilluje z uczestniczką "Top Model". Fani: "Aż strach patrzeć"

Gwiazdy

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder przebywa właśnie w rodzinnych stronach ze swoim chłopakiem Quebonafide, a także znajomymi, wśród których znalazła się m.in. Iga Lis, Taco Hemingway, a także jedna z uczestniczek najnowszej edycji "Top Model". Zobaczcie ich zdjęcie z urlopu.

Natalia Szroeder o związku z Quebonafide

O Natalii Szroeder jest w ostatnich latach szczególnie głośno nie tylko przez wzgląd na jej talent muzyczny, ale również przez związek ze znanym raperem Kubą Grabowskim, czyli Quebonafide. Pochodząca z Kaszub wokalistka nie ukrywa swojego uczucia, a nawet wraz z ukochanym występuje na koncertach.

- Nie mamy o co się kłócić - Kuba pisze teksty, ja robię muzę. Nikt nie wchodzi w swoje działki. Kuba jest świetnym tekściarzem i w tym jest lepszy. Muzycznie ja jestem lepsza. Śpiewam, lepiej słyszę, Kuba nie jest wokalistą. (...) Czasami przyznaję mu rację, a czasami nie, bo mówię, że nigdy nie pisał popowej piosenki i się nie zna. Ale on ma wiedzę, wyobraźnię i ogromny zasób słownictwa - mówiła Natalia Szroeder w wywiadzie dla kanału "Oświeceni Hedoniści".

Natalia Szroeder na grillu z uczestniczką "Top Model"

Teraz po występach m.in. w Łodzi oraz Gdyni, Natalia i Kuba zrobili sobie przerwę i wraz ze znajomymi postanowili naładować baterie w rodzinnych okolicach wokalistki. Chętnie pokazują szczegóły swojego wyjazdu w mediach społecznościowych, dzięki czemu na zdjęciach oraz filmikach można było zauważyć, że towarzyszy im m.in. Iga Lis, Taco Hemingway, a także Forxst i jego dziewczyna, czyli uczestniczka najnowszej edycji "Top Model" i zwyciężczyni Srebrnego Biletu, Anna Szczepańska.

W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Natalii Szroeder i modelki przy grillu pełnym przekąsek. Ich miny jednak nie wskazują na to, by dobrze się bawiły. W komentarzach czytamy: "Aż strach patrzeć haha", "Pies chyba najbardziej zadowolony z grilla", "Strażniczki kiełbasy" czy "Kiełbasiany gang". Anna Szczepańska stwierdziła z kolei: "Ochrona kiełbasy".

Myślicie, że to udany wyjazd?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Natalia Szroeder – dziewczyna z okładki

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości