Natalia Siwiec kusi w teledysku Sebastiana Fabijańskiego. "Eksplozja erotyczno-miłosnych fantazji"

Aktualizacja:
Natalia Siwiec

"Supernova" to nowy teledysk Sebastiana Fabijańskiego. Utwór, który właśnie pojawił się w sieci, ma promować drugi album rapującego aktora zatytułowany "Reset". W gorącym klipie u boku Sebastiana wystąpiła skąpo ubrana Natalia Siwiec. Fani są zachwyceni, zwłaszcza zaskakująca końcówką klipu.

"Supernova" - nowy teledysk Sebastiana Fabiańskiego

Debiutancka płyta Sebastiana Fabijańskiego, "Prymityw", ukazała się w czerwcu 2020 r. Premiera drugiego albumu zatytułowanego "Reset" zaplanowana jest na 19 lutego 2021 r. Krążek promuje utwór "Supernowa".
- Supernova, czyli eksplozja fantazji erotyczno-miłosnych mężczyzny , który zagubił się w gdzieś daleko w swojej kosmicznej podróży. Opowieść o zderzeniu tych fantazji z rzeczywistością i o powierzchowności relacji, czyli w tym przypadku o tym, że bohaterowi ciężko się uwolnić od swojej "wybranki", która zamiast kochać, wymaga, bo jest zaślepiony jej zewnętrzną wspaniałością - wyjaśnia artysta.
W utworze ponownie zaśpiewała z nim Julia Chatys, która tak wspominała współpracę z raperem:
- Praca z Sebastianem była jednym z ciekawszych doświadczeń. Połączenie naszych dwóch silnych charakterów było wyzwaniem, ale udało się - powstały dwa numery: "Melancholia" i "Supernova". Bardzo lubię tworzyć z Sebastianem i wiem, że to dopiero początek naszej muzycznej przygody.

Natalia Siwiec w teledysku Sebastiana Fabijańskiego "Supernova"

Natalia Siwiec jest modelką znaną przede wszystkim jako miss Euro 2012, ale próbuje swoich sił także w aktorstwie. Wystąpiła w filmie "Jak zostałem gangsterem", w którym wcieliła się w partnerkę postaci granej przez Tomasza Włosoka. Najwyraźniej przygoda z kamerą jej się spodobała, ponieważ teraz pojawiła się w klipie Sebastiana Fabijańskiego. Jest w nim kobietą - wampem, skąpo ubraną w czarną, seksowną bieliznę i narzucone na ramiona białe futerko.
- Powiedz, co myślisz - zachęcał aktor na Instagramie, gdzie poinformował o premierze nowego kawałka.
Fani skorzystali z okazji chętnie dzielili się swoimi opiniami na temat utworu i teledysku.
- Świetny kawałek Seb! Teledysk sztos, zwłaszcza zakończenie. - Bardzo ładna choreografia;) Zakończenie teledysku super! - Wrzucam kawałek zdecydowanie do playlisty, żeby rozbudzał mi dzień podczas jazdy do pracy! A teledysk? Jestem pod wrażeniem, że w taki sposób udało się wykorzystać motyw z farbami! I jeszcze jedno, moim zdaniem Siwiec idealnie się tu wpasowała! - czytamy w komentarzach.
Fabijański feat. Chatys - "Supernova" - zobacz teledysk.
YouTube
Zobacz też:
Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości