Gwiazdy

Natalia Madejczyk w oczach przyjaciela. "Obdarzona była wielką wrażliwością"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Odeszła tancerka Natalia Madejczyk
Odeszła tancerka Natalia Madejczyk Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Tragiczna śmierć uczestniczki pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" - Natalii Madejczyk wstrząsnęła fanami i rodziną. Smutną informację przekazał zwycięzca show Maciej Florek. Z przyjacielem kilka dni później rozmawiał Mateusz Hładki.

Natalia Madejczyk nie żyje

20 czerwca na facebookowym profilu Macieja Florka pojawiła się smutna wiadomość o poważnym wypadku, któremu uległa Natalia Madejczyk, jego koleżanka z programu. Tancerz poinformował, że życie kobiety jest zagrożone. Poprosił swoich fanów o modlitwę.

Dzień później spełnił się najgorszy scenariusz. - Nie udało jej się uratować. Lekarze starali się pomóc, ale niestety te poparzenia były zbyt poważne, 21 czerwca odeszła - powiedział Mateusz Hładki.

Z nowych informacji, które wciąż pojawiają się w mediach, wynika, że Natalia zginęła na skutek poparzeń, jakich doznała w pożarze, który wybuchł w jej domu.

Natalia Madejczyk 1984-2022
Natalia Madejczyk 1984-2022Źródło: Dzień Dobry TVN

Natalia Madejczyk w oczach przyjaciela

W trudnym i smutnym momencie Maciej Florek zgodził się na rozmowę z naszym dziennikarzem. Przyjaciel ciepłymi słowami wspominał Natalię oraz opowiedział o jej małych i dużych sukcesach. Jak przyznał, z tancerką pierwszy raz spotkał się w programie "You Can Dance", znajomość przetrwała długie lata.

- Od samego początku chciałam z Natalią zatańczyć, bo miała te same wartości. Nie schodziła z parkietu. Tytan pracy, niezwykła artystka. Było nam dane zatańczyć razem duet – powiedział.

Po programie silna więź, jaka łączyła przyjaciół, sprawiła, że razem znaleźli się na wspólnych scenach. Tancerze przeplatali się na różnych płaszczyznach. - "Natalia była wszechstronną osobą, która tańczyła w różnych zespołach. Cały czas towarzyszyły nam spotkania zawodowe i przyjacielskie. Ona obdarzona była wielką wrażliwością, to było coś niesamowitego spotkać ją na scenie" – wspomina.

Na co dzień Natalia pracowała dla Teatru Tańca. Tam tworzyła choreografie, w których sama występowała. - "Dokładała cegiełkę do ogromnej ilości szkoleń, prowadziła warsztaty, dzieliła się talentem z młodym pokoleniem. Obdarzona ogromnym serduchem dziewczyna. Dzięki temu, że miała taki charakter, dzieliła się swoim talentem jako sędzina na zawodach, jako trener i coach" – powiedział. A następnie dodał: "Potrafiła się też zatrzymać. Jest taki piękny fragment na mediach społecznościowych, kiedy za sobą ma drzewa i one tańczą. Tam się dzieli swoim spostrzeżeniem. Tancerze swoją wrażliwością starają się dzielić z publicznością. Ona to robiła genialnie" - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości