You Can Dance

  You Can Dance

  Łukasz Zięba skradł serca polskiej publiczności jako uczestnik 4. edycji "You Can Dance". Zajął drugie miejsce, ale program był dla niego wstępem do wielkiej kariery. Ta rozwinęła się po wyjeździe za ocean. Udało się nam z nim spotkać w trakcie jego pobytu w Krakowie, do którego przyleciał, by poprowadzić warsztaty taneczne.

  Młody tancerz i choreograf Aleksander Paliński, uczestnik programu "You Can Dance", ma na swoim koncie współpracę nie tylko z polskimi artystami, ale także z zagranicznymi gwiazdami m.in.: Céline Dion, Jessie J i Ditą von Teese, dla której nawet tworzy choreografię. Czy po przeprowadzce do USA miewał momenty zwątpienia? Która amerykańska gwiazda zaprosiła go na Wigilię? Gdzie tak naprawdę zaczęła się jego przygoda z tańcem? Z tancerzem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  "Sex and authority" to performance stworzony przez finalistów "You Can Dance" pod przewodnictwem Marcina Mrozińskiego, zwycięzcy 3. edycji. Co o projekcie swoich podopiecznych sądzą Agustin Egurrola i Michał Piróg?

  Michał Piróg wziął udział w ukraińskiej edycji YCD. Pełni tam funkcję gościnnego jurora. Jak ocenia poziom tamtejszych tancerzy? Co zaskoczyło go najbardziej podczas realizacji programu? Z choreografem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zwycięzcą ostatniej edycji "You Can Dance" został Stefano Silvino. Jak zmieniło się jego życie po programie? W jaki sposób tancerz uczy się języka polskiego? I czy był już na warsztatach na Broadwayu? Ze Stefano rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  W ostatniej edycji "You Can Dance" Aleksandra Borkowska zajęła drugie miejsce. Odwiedziliśmy Olę w jej rodzinnym mieście. Jak wygląda jej życie po zakończeniu programu? Co się zmieniło? I jakie Ola ma plany na najbliższą przyszłość?

  Na naszych kanapach zasiedli dziś: Agustin Egurrola oraz uczestniczka You Can Dance Aleksandra Borkowska, wraz z mamą - Moniką, siostrą - Kasią i bratem - Adamem. Jakie emocje towarzyszyły im podczas występów Aleksandry? Zobaczcie jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Oli!

  Zwycięzcą 9. edycji "You Can Dance" został Stefano Silvino. Okazuje się, że Stefano tańczy dopiero od 5 lat. Zanim zaczął, pomagał tacie w prowadzeniu gospodarstwa. Czy rodzice byli zadowoleni z z życiowego wyboru syna? Czy spodziewał się, że Polacy przyjmą go z takim entuzjazmem? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Co zrobi z wygraną i kiedy jedzie do Nowego Jorku?

  Dziś wieczorem wielki finał "You Can Dance". Katarzyna Olubińska rozmawiała z finalistami programu - z Aleksandrą Borkowską i Stefano Silvino. Czy denerwują się przed wieczornym występem? W kim mają największe wsparcie? I czego będzie im najbardziej brakować po zakończeniu programu?

  W półfinałowym odcinku programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" odpadli Hania Szychowicz i Joachim Uetake. W Dzień Dobry TVN ocenili swój ostatni występ w programie. O czyje wsparcie musiał walczyć Joachim? Jaką cechę charakteru Hani ceni juror YCD Michał Piróg? Zobaczcie, z jakich powodów Marcin Prokop zrezygnował z kariery tanecznej.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trójkę byłych uczestników "You Can Dance" - Briana Poniatowskiego, Mateusza Sobecko i Natalię Madejczyk. Co program zmienił w ich życiu? Czy sam udział w YCD daje gwarancję na taneczną karierę? Co trzeba zrobić, by żyć z tańca?

  Wczoraj z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" odpadli: Anna Dowganowska i Michał Kalcowski. Jakie popełnili błędy? Jak wspominają swój udział w programie? Czego się w nim nauczyli? Jakie rady ma dla nich obecna w studiu Dzień Dobry TVN Ida Nowakowska?

  Dziś wieczorem wyjątkowy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz". Uczestnicy zatańczą w parach z finalistami z poprzednich edycji. Na parkiecie ponownie zobaczymy Mateusza Sobecko, Briana Poniatowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Jak wyglądają próby i czy tancerze denerwują się przed występem na żywo? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z jurorką "You Can Dance" podczas sesji zdjęciowej. Ida do zdjęć pozowała w dziewczęcych sukienkach. Czy w takim wydaniu najbardziej podoba się swojemu mężowi? Jak wyglądała suknia ślubna jurorki? Czy ma jakiekolwiek kompleksy? I co to znaczy, że Ida uważa się za wyzwoloną kobietę, ale na swój sposób?

  Za nami kolejny odcinek live 9. edycji You Can Dance. Tym razem odpadli: Klaudia Antos i Nader Hasnaoui. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich planach i emocjach związanych z ostatnim występem, a Agustin Egurrola o nadziejach, jakie wiązał z Klaudią. Obok nich usiadła Julia Adamczyk, która również musiała pożegnać się z programem. Z jakiego powodu?

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Macieja Florka z żoną Magdą. Małżeństwo stawia na zdrowe i zbilansowane posiłki. Dla nas przygotowali propozycje śniadaniowe między innymi: jabłkową jaglankę, jaglankę kokosową z rabarbarem oraz sałatkę z kaszą gryczana, szparagami i białym serem.

  Maciej "Gleb"a Florek, zwycięzca pierwszej i juror ostatniej edycji "You Can Dance" skradł serca widzów swoimi umiejętnościami i oryginalnymi figurami tanecznymi. Obecnie naśladowców tancerza nie brakuje. Czy trudno jest wykonać sztuczkę "freezingu"? Maciej postanowił rzucić swoim fanom wyzwanie ;)

  W trzecim odcinku live w 9. edycji You Can Dance odpadli: Hania Szychowicz i Bartek Wójcik. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich emocjach z tym związanych oraz przyszłości. Obok nich usiadł Artur Kuriata, który również musiał pożegnać się z programem. Dlaczego? Zobaczcie, jak Agustin Egurrola ocenił występy Hani i Bartka.

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  W jutrzejszym odcinku "You Can Dance" oprócz rywalizujących ze sobą uczestników zatańczą jurorzy! Jakie emocje towarzyszą im przed występem? O przygotowaniach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzą o tym: Ida Nowakowska, Michał Piróg, Agustin Egurrola oraz Maciej "Gleba" Florek. Nie możecie tego przegapić!

  Jak Ida Nowakowska wspomina swoje dzieciństwo? O to zapytała ją dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy rodzice wspierali ją w realizacji marzeń? Czy zawsze chciała być tancerką?

  We wczorajszym odcinku "You Can Danc"e z programu odpali Maja Bratus i Nader Hasnaouri. Czy są zadowoleni ze swoich występów? Co poszło nie tak? Jak ich występy ocenia Maciej "Gleba" Florek? Nad czym ta dwójka tancerzy powinna jeszcze popracować?

  Dziewiąta edycja You Can Dance trwa. Za nami pierwszy odcinek na żywo. Z finałowej 14. odpadli Paulina Wiszowata i Łukasz Józefowicz. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o tym, czego nauczyli się podczas programu i jakie mają plany zawodowe. Obok nich zasiadła jurorka Ida Nowakowska. Jak ocenia tę dwójkę?

  Już dziś wieczorem uczestnicy "You Can Dance" zatańczą na żywo. Jakie towarzyszą im emocje? Czy są przygotowani? Czego najbardziej się obawiają? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To już 9. edycja "You Can Dance". Czy jurorzy na obecnym etapie mają swoich faworytów? Za kogo kciuki trzyma prowadząca show Patricia Kazadi? Dlaczego w tej edycji faworyzuje dziewczyny? I w których uczestnikach Michał Piróg widzi siebie z lat młodości?