2020 rok należał do 19-latki z Polski. Nasi widzowie wybrali najważniejsze wydarzenia

Co nowego w show-biznesie?
Zapytaliśmy widzów na naszym profilu na Facebooku, co ich zdaniem było najważniejsze w tym roku. Mateusz Hładki w ostatnim w tym roku wydaniu Dzień Dobry TVN podsumował wyłonione przez nich wydarzenia. Za co zatem będziemy pamiętać mijający 2020 rok?

Nasi widzowie nie mieli wątpliwości, jakie wydarzenia królowały w mijającym już roku. 2020 to czas, kiedy show-biznes przeplatał się ze światem sportu. Przyjrzyjmy się momentom, które emocjonowały nas najbardziej.

Wygrana Igi Świątek wydarzeniem roku

Nasi widzowie nie mieli wątpliwości, że 2020 rok należał do Igi Świątek. 19-latka na zawsze zapisała się w historii tenisa, pokonując w finale French Open Amerykankę Sofię Kenin. To właśnie wtedy została pierwszą sportsmenką z Polski z tytułem wielkoszlemowym w singlu. Za występy w Paryżu Świątek zainkasowała czek na ponad 7 mln zł.

- Byłem mało zaskoczony, bo odkąd miałem szansę obserwować Igę jeszcze za czasów, kiedy występowała na warszawskiej Legii, to wiedziałem, że ta dziewczyna wiele osiągnie. Bo to taka mieszanka pokory, skromności, ale jednocześnie woli walki i ciężkiej pracy - podsumował Marcin Prokop.

Megxit - o tym huczał cały świat

W głosowaniu widzów drugie miejsce wśród najważniejszych wydarzeń roku zajęli Meghan i Harry, którzy na początku 2020 roku postanowili opuścić królewskie progi.

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani na dokonanie tej korekty – napisali Harry i Meghan w swoim oświadczeniu.

Małżeństwo postanowiło rozpocząć nowe życie. Początkowo szczęścia szukali w Kanadzie, ale później przeprowadzili się w rodzinne strony Meghan w USA.

- Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale – dodali.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - ślub roku

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się na początku 2019 r., ale poinformowali o tym dopiero w sierpniu 2020 r. W październiku tego roku połączył ich węzeł małżeński. Radosną nowiną pan młody podzielił się wówczas na Instagramie.

Ta informacja skradła serca fanów podróżników!

- To chyba najbardziej lubiana para polskiego show-biznesu. Oni dozują informacje ze swojego życia prywatnego, więc może ludzie nie mają przesytu, nie mają ich dość - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

- Pasują do siebie, mają podobne zainteresowania. Są fajni razem po prostu - dodała Dorota Wellman.

Narodziny Henryka Majdana

Tę ciążę śledziła cała Polska. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przez długi czas starali się o dziecko przy pomocy in vitro. Chcąc szerzyć wiedzę na temat tej metody, gwiazda TVN zdecydowała się nawet wydać książkę "In vitro. Rozmowy intymne". W końcu udało się! Rozenek pochwaliła się wówczas ciążą w mediach, a w naszym programie Radosław zdradził płeć przyszłego członka rodziny. Kilka miesięcy później, dumny tata pochwalił się zdjęciem małego Henryka i żony na swoim profilu na Instagramie. Chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa – 13-letniego Stasia i 9-letniego Tadzia, którzy także przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Radosław Majdan natomiast został tatą po raz pierwszy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?