Gwiazdy

Jego kariera wcale nie zaczęła się w "X-Factorze". Michał Szpak o mniej znanym fakcie ze swojego życia

Gwiazdy

Michał Szpak

Michał Szpak uchodzi za jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Artysta wyróżnia się nie tylko unikalnym stylem, ale także pięknym i mocnym głosem, który podbił serca fanów i zapewnił mu kontrakty muzyczne. Wokalista chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio napisał, kiedy tak naprawdę zaczęła się jego kariera muzyczna.

Michał Szpak w "X-Factor"

Michał Szpak zyskał rozgłos i popularność dzięki udziałowi w talent show "X-Factor". Artysta w 2011 r. zgłosił się do pierwszej edycji programu i podczas castingu zaśpiewał przebój Czesława Niemena, "Dziwny jest ten świat". Niesamowity głos i charyzma zapewniły mu przejście do kolejnych etapów show i zdobycie rzeszy fanów.

Muzyk doszedł wówczas do finału programu, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Pierwszą edycję "X-Factora" wygrał bowiem Gienek Loska.

Michał Szpak w zespole WHIPLASH

Dużą sympatię publiczności Michał Szpak zjednał sobie również udziałem w konkursie Eurowizji w 2016 r., w którym zajął 8. miejsce. Artysta ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, EP-kę i kilkanaście singli.

Wokalista wrócił ostatnio pamięcią do młodzieńczych lat, kiedy pierwszy raz zajął się muzyką na poważnie, umieszczając na swoim profilu zdjęcie z tamtego okresu. - Jeśli myślicie że moja historia zaczęła się 10 lat temu wraz z "X-Factorem", to się grubo mylicie . WHIPLASH od tego wszystko się zaczęło - czytamy we wpisie Szpaka.

Okazuje się, że wierni fani artysty dobrze pamiętają go z tych czasów.

- Wiem o tym i żałuję, że wtedy nie byłam twoją fanką... Marzeniem jest usłyszeć na żywo te utwory na koncercie. Zrób kiedyś tę przyjemność fanom, którzy nie mieli okazji ich słyszeć. Może na zlocie fanów... - napisała jedna z wielbicielek.

- Wszystkie Whiplashowe piosenki które zdołałam znaleźć w necie, od kilku lat mam na playliście w ulubionych w telefonie. Obejrzałam też trochę nagrań z tamtego okresu, które też gdzieś tam krążą w internetowych czeluściach. Powiem Ci Michał, że power to Ty wtedy miałeś niespożyty, a włosy najpiękniejsze na świecie. Marzy mi się usłyszeć kiedyś na żywo "Czasochłonność", "Rzeczywistość", "Wiarę w sen" czy "Kolorową szarość" w Twoim wykonaniu na koncertach - dodała inna.

Zobacz też:

Jak Michał Szpak wyrzeźbił mięśnie?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości