Gwiazdy

Mary Komasa urodziła dziecko. Szczęśliwa mama pokazała zdjęcie i zdradziła imię maleństwa

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Mary Komasa została mamą. Radosną wieścią artystka podzieliła się w sieci, publikując zdjęcie ze szpitala. Pod postem posypały się liczne gratulacje. Jakie imię wybrała dla maleństwa?

Mary Komasa o endometriozie i staraniach o dziecko

Mary Komasa  przez lata zmagała się z endometriozą. Przez chorobę zaczęła wątpić w to, że kiedyś zostanie mamą. Musiała poddać się leczeniu, by zawalczyć o swoje zdrowie i marzenia.

- Druga operacja przywróciła mi poczucie normalności, ale tym razem miałam 33 lata i pomysł, że mogłabym zostać mamą, przestał być abstrakcyjny. Musiałam przerobić sama ze sobą taką myśl: "może nie będę miała szansy, jak inne kobiety, zajść w ciążę naturalnie". Najgorsza jest ta myśl, że czas goni. Taka perspektywa bardzo zmienia sposób funkcjonowania pary. Moje zmaganie się z niepłodnością podważyło poczucie kobiecości, zabrało mi pewność, że "wszystko mogę, jeśli się postaram" - mówiła na łamach "Vogue".

Droga artystki była trudna, ale udało jej się spełnić największe marzenie. Po zdrowotnych perturbacjach - została mamą!

ciąża

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Mary Komasa urodziła

Mary Komasa wraz z Antonim Łazarkiewiczem powitali na świecie syna. Wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych intymny kadr ze szpitalnego łóżka w Berlinie, na którym widzimy ją z wyczekiwaną pociechą. W opisie artystka zdradziła, jakie wybrali imię dla potomka.

Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz. Urodzony 19 grudnia 2021 r. Kochamy cię

Zobacz wideo: Taka miłość... jednak się zdarza

Taka miłość… jednak się zdarza
Taka miłość… jednak się zdarza Źródło: Dzień Dobry TVN

Ta wiadomość ucieszyła wiele kobiet, które mają endometriozę. Tchnęła w nie nadzieję. Pod postem posypały się liczne gratulacje. Nie zabrakło też ciepłych słów od znanych osób z pierwszych stron gazet m.in. od Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, Magdy Mołek, Maffashion, Piotra Czajkowskiego, Anji Rubik.

"Brawo kochani! Brawo dzielna mamo, brawo tato" - napisał Borys Szyc. "AAA. Kochani gratulacje!!! Victor witaj na świecie" - dodał Qczaj.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości